Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez lehetséges? Meg lehet...

Ez lehetséges? Meg lehet betegedni a menstruáció miatt?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Most lehet irtó nagy hülyeséget fogok kérdezni, de...

Tegnap este hirtelen elkezdtem érezni, hogy fáj a torkom... De csak úgy a semmiből. Aznap csak este kezdett el fájni, előtte sehol semmi. Nem voltam sehol, nem ittam hideget, semmi olyan, amitől megfázhattam volna.

Ma reggel orrdugulásra, még rosszabb torokfájásra, és fejfájásra ébredtem. Valamint megjött a menzeszem is, ami ugye várható volt, hiszen most kellett megjönnie+a hasam görcsölni szokott előtte.

Szerintetek ez a kis betegség összefüggésben állhat azzal, hogy megjött? Meg lehet betegedni a menstruáció miatt?

Kérlek, ne kövezzetek meg, ha oltári nagy hülyeséget kérdeztem, de már egyszerűen nem tudok mire gondolni.


2018. szept. 1. 17:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem, csak a kettő éppen egybeesett.
2018. szept. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :D Furcsa véletlen,az biztos.
2018. szept. 1. 17:42
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, semmi köze a kettőnek egymáshoz. Pusztán a véletlen műve volt.
2018. szept. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit árnyalnám: az igaz, hogy nem maga a menstruáció okozza a betegséget. Viszont ilyenkor a hormonális változások miatt az immunrendszer kicsit gyengébb, ezért könnyebben meg lehet betegedni. Rajtam már többször is kitört felső légúti megbetegedés menstruáció előtti napokban vagy azzal egyidejűleg. (
2018. szept. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek, ment a zöld kéz. :)

Ohh, akkor már érthetőbb, hogy miért betegedtem meg ilyen könnyen. Pedig sosem szoktam beteg lenni egyébként, egy évben 2-szer maximum.

2018. szept. 2. 08:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!