Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetséges, hogy a menstruáció...

Lehetséges, hogy a menstruáció ideje alatt mindig jobban érzem az aranyeret?

Figyelt kérdés

2018. aug. 3. 14:35
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem lehetséges. Ilyenkor sokkal érzékenyebbek bizonyos dolgok. Nekem pl a puncim és a mellem lesz nagyon érzékeny, valakinek a hasa, de olyat is hallottam már, h valakinek az ízületei fájtak mensi alatt... Simán el tudom képzelni, h az aranyérre is kihatással lehet. Mondjuk hál istennek nekem nincs ilyen problémám, így nem tudom milyen az, de több ismerősömnek van, de eléggé máshogy írják le. Vanakinek csak viszket, vanakinek vérezni is szokott, vagy "csak" fáj neki ha kitörli. Szóval elég különböző féleképpen jelentkezik ez a probléma, viszont azt egyikük sem említette, h mensi miatt másképpen érzik az adott tünetet.
2018. aug. 6. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!