Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menzesz utani gyulladas?

Menzesz utani gyulladas?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Amikor muloba volt a menzeszem akkor meg volt bent tampon es akkor fajt amikor kihuztam, mivel mar nem volt annyira eros. Es azota enyhen viszket, amivel annyira nem is foglalkoztam mert ez el is mult. Ennek 5 napja. Most az egyuttlet az fajt, es utana higabb, nyalkas folyasom van, nincs szaga, es a huvelybemenetnel olyan mintha bedagadt volna(ott fajt amikor kihuztam a tampont)

Ilyenkor mi a teendo? Volt mar valakinek hasonlo? Orvoshoz max 1 honap mulva kapnek idopontot, es en nem akarok heteket varni :( lehet a tampontol van ez vagy valahol osszeszedtem valamit vagy tenyleg csak a tampon felsertette vagy barmi..elore koszonom a valaszokat !


2018. szept. 3. 21:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Megsertetted a nyalkahartyad es igy konnyen kialakul fertozes. Ennyi alapjan lehet bakterialis, gomba, gyulladas, kb barmi. Ha csak a serules lenne, az elmult volna 2 nap alatt siman. A nyalkahartya gyorsan gyogyul. A helyedben vennek egy doboz lactofeel huvelygelt, artani nem art. Rendbe rakja a mensi miatt felborult huvelyflorad es nagy esellyel elmulnak a panaszaid. Ha csip, akkor gomba. Akkor meg canesten kombi, es utana a lactofeel.
2018. szept. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezt a tampon okozza. Sajnos ez a hátránya a használatának. Gyulladásod van.
2018. szept. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Es ez elmulik? Vagy hogy tudnam meg kezelni?
2018. szept. 4. 06:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!