Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miert nem foglalkozik noi...

Miert nem foglalkozik noi panaszokkal a nogyogyasz? Szinte biztos, higy van valami bajom, hormonalis vagy valami gyulladas de nem erdekli a nodokit.

Figyelt kérdés

Szultem 3 eve, azota nagyon fajdalmas a mensim, es periodikusan valtakozva egyik honapba borzalmasan faj, de 2 flector se mulasztja el egymas utan..

Masik honapba alig faj de minden mas nagyon. Terdem faj, derekam, hohullam, legszomj alvaszavar faradtsag lelki bajok vannak.. most igy annyira faj a terdem alig birok felallni.

Nem eros nem elhuzodo nem rendszertelen megis ugy erzem valami nem oke. Iszonyu pattanasos az allam es a szam kornyeke. A belpanaszokat kizartuk mar. A hazidoki azt szajkozza, hogy nogyogasz csinaljon hormonvizsgalatot. A nogyogyasz letagadja, azt hazudja o nem csinalhat ilyen vizsgalatot.

En mondtam h kifizetem nem kell a TB.. csak mondja meg melyik japokon menjek a vervetelre.. nem akarja hogy menjek..

En osztrogendominanciajar gondolok de ha nincs kivizsgalva mit tegyek??

Pestre menni magankorhazba nyilvan nincs penzem.. szaz ezrekert..


2018. szept. 2. 08:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Endokrinológiára menj.
2018. szept. 2. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
56%

Újabb siker az egészségügyben! Amúgy valami magas rangú blfsz azt mondta, hogy akinek valami baja van, az a hibás, mert nem tartotta be a 10 parancsolatot, amivel még a rákot is meg lehetne szerinte előzni....


mindenkinek gratulálok, aki megszavazta ezeket...

és igen, van összefüggés, nem lehet elhárítani a felelősséget erről....

2018. szept. 2. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem az egészségügy szégyene, hanem az adott doktoré. A kórházunk főorvosa 18 ezerért tart magánrendelést. Valahányszor panaszkodtam gomba gyanúra, azt mondta, semmi gond, vegyek egy kis Canestent. Na most azt ma már minden orvos tudja, hogy a Candida rezisztens erre a "gyógyszerre".

Másik kedves főorvos, aki országszerte ismert a pályafutása alatti ötezer szülésről, vizsgálat nélkül azt mondta, tökéletes a hüvely PH-m. Csak már az egész szervezetemben el volt szaporodva a gomba, mert utólag kiderült, inzulinrezisztens vagyok.

Addig kerestem orvost, amíg nem kerültem jó kezekbe. Most egy vizsgálat 3500 forintomba kerül.

Ha egészséges akarsz lenni, keresni kell orvost, aki ember is.

2018. szept. 2. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Keress másik nőgyógyászt. Ha a helyi rendelőben csak ez az egy van, akkor a szomszédos települések rendelőit hívogasd végig, hogy fogadnak-e. Sok helyen nem kötelesek, de vállalni szoktak körzeten kívüli beteget is. Illetve vannak olyan intézmények, ahol országos ellátási kötelezettség van.

Az endokrinológus is jó ötlet - feltéve, ha nem ugyanolyan hanyag, mint a nőgyógyász.


Amit még javasolnék: tegyél panaszt a betegjogi képviselőnél. Másképp ezek a mocskok soha nem fognak leszokni arról, hogy semmibe vegyék a betegeket, ne vegyék komolyan a problémákat, és letagadják, hogy jogosultak bizonyos vizsgálatok kérésére (jelen esetben egy szimpla laborbeutalót kellett volna írnia a hormonvizsgálatra...)

2018. szept. 2. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Ugye milyen duhito?

Ja es libidom sincs szules ota.. es a mensim is fajdalmas.

Most arra gondoltam hogy elmegyek egy masik nodokihoz es kerek egy beutalot a fizetos hormonvizsgalatra (25 ezer )

Aztan ha meg lesz a papir akkor elmegyek hozza is es egy endoshoz is..

Szegyen hogy erre a sok fele panaszra a nagy neves nogyogyasz azt mondta h szivesen felir fogamzasgatlot. Hat anyad..

Tanultam biologiat es eletmodot is.. azt hiszi hulye vagyok.

2018. szept. 2. 09:17
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nagyon sajnálom :( én eüs vagyok és én szégyellem magam :(


Másik nőgyógyászhoz menj, de akár klinikán belgyógyász is kiirhatja és nem kell fizetni érte.

kifizetted a tbt, jogod van ehhez.

2018. szept. 2. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

6-os tenyleg??

Hat nagyon kivancsi leszek .

2018. szept. 2. 11:40
 8/13 anonim ***** válasza:
Persze. Az már más téma hogy kiertekelni ezt normálisan endokrinológus tudja.
2018. szept. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Mondjuk a panaszaid alapján előbb gondolnék endometriosisra, mint hormonproblémára.
2018. szept. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

tegnap 08:34-es vagyok!


Nem csupán mind egyéni történet... túl sok van... ezek rendszerszintű problémák. Kevés a fizetés az egészségügyi dolgozóknál, gagyi a felszerelés (láttatok már SZTK-s és fullos magánrendelő közti különbségeket?)


Továbbá szrért-húgyért ott fog maradni az is, aki kontár, mert nem találnának mást a helyére. Amúgy is esetleg túl van terhelve.


Szóval nem, nem lehet mindent egyéni problémáknak tekinteni, amikor rendszerszintű gondok vannak. Aki nem látja, az vak! Vagy nem akarja látni, mert dolgozik a kognitív disszonancia...


És nem, nem az orvosok a bűnösök és nem mindenki személy szerint, aki elhúz innen a fszba.... ők se azért mennek el, mert itt olyan fszák a feltételek és minden olyan happy

2018. szept. 3. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!