Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szükséges nőgyógyászhoz...

Szükséges nőgyógyászhoz fordulnom a következő tünetekkel?

Figyelt kérdés

Viszketek odalent már egy pár napja, és fehéres a váladékom, emellett kissé ég is néha. Ez esetleg gombás fertőzés lehet? Mert én először arra gondoltam hogy lehet hogy az új tisztítószer irritál, de az nem tartana ennyi ideig és nem járna ilyen tünetekkel. Szóval kicsit aggódok.

A válaszokat előre is nagyon köszönöm.



2018. szept. 7. 20:40
 1/4 anonim ***** válasza:
81%
Nekem egyszer volt gombám, ugyanilyen túnetekkel, vettem a gyógyszertárban canestent, egyetlen kúp volt, feltettem, másnapra elmúlt. Ez 3 éve volt, azóta sincs semmi bajom. Persze nem 100%, hogy segít, de első körben érdemes kipróbálni.
2018. szept. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
igen menj orvoshoz, lehet gomba vagy bakteriális fertőzés is, te is megnyugodsz ha elmész.
2018. szept. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
29%
Gyógyszertárban lehet kapni tesztet, amivel el lehet dönteni, hogy bakteriális e vagy gombás a fertőzés? Aztán már csak a szükséges gyógyszert kell rá megvenni. Gondolom egyszerűbb, mint a nőgyógyász, meg a hetes várakozás. Az árát nem tudom, meg nem is értek hozzá, de hallottam a hirdetést a TV ben. Különben pasi vagyok, elnézést..
2018. szept. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Canesten kombit próbáld ki. Kárt nem teszel vele, legfeljebb nem segít.
2018. szept. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!