Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ilyen tünetekkel visszamehetek...

Ilyen tünetekkel visszamehetek a nőgyógyászhoz?

Figyelt kérdés
Petefészekgyulladásom volt/van. Most már hála az égnek nem fáj állandóan, de ha behúzom a hasam, ha orrot fújok, vagy ha kakilok, akkor szúr mind a két petefészkem, illetve néhány pózban is szeretkezés során. Amikor legutóbb voltam az orvosnál, azt mondta, ha nem múlik el, akkor menjek vissza. De végülis elmúlt, mert nem fáj már annyit, mint előtte, csak akkor, ha ilyeneket csinálok. Ilyennel visszamehetek hozzá? Vagy csak kiröhög, és hazaküld? Nem tudom, hogy mit tegyek. A gyógyszert, amit felírt beszedtem, illetve nem fázhattam meg, mert vigyáztam rá.
2011. ápr. 12. 21:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Nemcsak visszamehetsz, hanem vissza KELL menned. Nem gyógyultál meg, kell még gyógyszer, ha nem akarsz meddő lenni.
2011. ápr. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Először is az orvos azért van, hogy az ember elmenjen, ha úgy érzi, hogy valami nemstimmel. Sőt akkor is elmehet, ha minden rendben van,csakerrőlmeg is akar győzödni.

tehát menj visszaés beszéld meg vele.

2011. ápr. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Menj vissza, nem fog kiröhögni!
2011. ápr. 12. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!