Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan lehet "házilag otthon...

Hogyan lehet "házilag otthon meggyorsítani"a biológiai érést (pl. mell)?

Figyelt kérdés
2008. nov. 3. 21:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Érni kell hozzá !!!Pár év, szülsz és akkor ha szoptatsz nagyobb lesz, amugy visszatérve házilag nem lehet növelni, esetleg tornával erösitheted, de az csak izmosit, azzol nagyobb nem elsz .
2008. nov. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha lenne ilyen akkor a plasztikai sebészek éhen haltak volna már.Különben nem gúnyolódni akartam, nekem sem ártana ha valaki feltalálna valami házi praktikát cici nagyobbításra.Az előzőnek meg írom, hogy én már szültem is, és szoptattam is 2 évet, mégsem lett nagyobb.Csak lógósabb :(.
2008. nov. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Bocs akkor nagyobb mig szoptatsz!! utána negem is logosabb lett, de ö azt kérdezte hogy lesz nagyobb! Az már más tészta ha utána nem szoptat, milyen lesz !!, Ja és tényleg a plasztikai sebészeknek mi értelme lenne? ezt mérlegeled kérdezö ?
2008. nov. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem nyolcadikban még alig volt mellem. Sok osztálytársamnak meg már szép nagy mellei voltak. Akiknek nagy volt azoknak most eléggé lóg. Nekem meg most nagy és nem lóg. Szóval ne gyorsítsd meg ;-) Nem tudom hány éves vagy, de hamarosan biztosan szép melled lesz ha elkezdet már nőni. Szebb lesz mint másoknak meglátod. :)
2008. nov. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem konkrétan nagyra gondoltam, csak akkorihoz képest nagy :D
2008. nov. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A fogamzásgátlók növelik egy kicsit.
2009. ápr. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!