Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Letapadt izmok, mit lehet...

Letapadt izmok, mit lehet tenni otthon, házilag, hogy ezek megszűnjenek? Vagy milyen gyógyszert váltsak ki?

Figyelt kérdés
Ha megfeszítem a lábam vagy ha egy helybe állok nagyon fáj a térdem alatt!
2010. nov. 16. 19:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Egy igazi jó masszàzs segithet.
2010. nov. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nyújtó gyakorlatok, jóga, meleg fürdő, izomlazító krémek, masszázs.

Biztos, hogy az izmod fáj és nem az inak, vagy maga az egész térdizület?

2010. nov. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Ezt valaki megállapította nálad, hogy az izmaid le vannak "tapadva", és azért fájnak, vagy ez a te feltételezésed? Mindenesetre, ha valamid fáj, akkor menj el vele orvoshoz.

2010. nov. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
2 szer műtöttek már a térdemmel, a legutóbbi műtét után jelentkezett a fájdalom, sokat olvastam róla, és a tünetek egyeznek! Orvoshoz nem tudok menni csak Februárba, mert külföldön vagyok!
2010. nov. 16. 20:21
 5/6 A kérdező kommentje:
a web betegen ezt írták a tüneteimre: "...Az inak tapadási heléye fájhat még, elsősorban a combfeszítő izomé, így ennek helyi kezelése lehet szükséges gyulladáscsökkentő kenőccsel!" Heléye? Elírta volna?
2010. nov. 16. 20:26
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, ez valóban " helye " akar lenni. De nem az izmok tapadtak le, és az fáj, hanem az izmok letapadási helye fáj. Ez mást jelent. Ez egy normális helyzet, mindossze gyulladás áll fenn. Sztem ezzek itthon se tudnának mit kezdeni, mert le nem vághatják a csontról. Azt írják, hogy használj gyulladáscsökkentő kenőcsöt rá. Jól beledörzsölöd, hogy hamarabb hasson, és maszírozhatod is. Nem tudom, merre vagy, de bármelyik gyógyszerész tud adni ilyent (pl. algoflex ) Van olyan kenőcs is, ami melegen tartja az izmot, de nem tudom szabad e meleget használni gyulladáshoz?
2010. nov. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!