Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ki tudom otthon, házilag...

Ki tudom otthon, házilag mosni a fülemet?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék rendelőbe menni, a sok H1N1-es beteg közé mert kajak félek h elkapom :S de viszont a fülem bedugult, és ki kéne valahogy tisztítani. Anyum azt mondta hogy erős vízsugárral próbáljam meg. Szerintetek?xd vagy inkább valami direkt erre a célra kifejlesztett cuccot vegyek, és azzal?
2009. nov. 16. 21:49
 1/3 anonim ***** válasza:
75%
hirdetik ezerrel az audispay-t, próbáld azzal. (szerintem nem ér sokat,de a semminél jobb)
2009. nov. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
menj be a fül orr- gégére, ott kimossák a füledet szakszerűen, és még h1n1 veszély sincs, legalábbis nem nagyobb mintha az utcán mennél :)
2009. nov. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Menj be nyugodtan a Fül-Orr-Gégészet ambulanciájára. Leültetnek, odatartanak egy tálat a füledhez. Egy nagy fecskendőbe langyos vizet töltenek. Csukd be a szemed, nyisd ki a szád, huss...befecskendezik a vizet, és már hallasz is újra rendesen. Semmiféle fájdalommal nem jár. Nekem is csinálták már, nem kell tőle parázni. Legyél túl rajta minél hamarabb.
2009. nov. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!