Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Büdös a puncim. Hiába mosom...

Büdös a puncim. Hiába mosom rendesen mégis büdös. Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
2018. szept. 8. 18:14
1 2
 1/14 anonim válasza:
100%

Valószínűleg gomba vagy valamilyen bakteriális fertőzés.

Mielőbbi nőgyógyászati vizsgálatot javaslok.

2018. szept. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
100%
orvos
2018. szept. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
85%
Szerintem menj orvoshoz
2018. szept. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
De mitől kaphattam gombát?
2018. szept. 8. 18:19
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Fürdő stb
2018. szept. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Pasitól is kaphattad - ráadásul lehet, hogy ő nem is tud róla, hogy ő is gombás!

És hiába kezeled magad ha ő nem teszi, mert minden aktussal visszafertőz Tehát neki is el kellene mennie a dokihoz!

2018. szept. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
jelenleg nincs pasim,ezért nem kaphattam el pasitól
2018. szept. 8. 18:39
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

A gombát nem kell elkapnod, alapból a hüvelyben él, de a hüvelyflóra felborulásával elszaporodhatnak, ami viszont nem büdös, hanem "csak" darabos folyást és viszketést,égő érzést okot. A bakteriális problémánál van bűzös folyás. Amúgy a hüvely ph-ja akár stressztől, antibiotikumról, strandtól, túlzott intim higiéniától is megborulhat.

Még azt is el tudom képzelni, hogy talán semmi bajod, csak a saját normál intim illatodat tartod büdösnek. Menj orvoshoz, ő eloszlatja a kétségeidet.

35N

2018. szept. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs folyásod, viszketésed, égő érzésed, stb. Akkor nem hiszem, hogy bármi bajod lenne.

Egyébként gombát úgyis lehet kapni, hogy gyógyszerek által felborul a hüvelyflóra, és elszaporodnak ott a dolgok.

Mosd gyakrabban. Maszturbálás után főleg. Ha nem múlik így sem, akkor orvos.

2018. szept. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
70%
Van akinek alapbol budos. Ha mindig budos volt vagy regota ilyen lehet hogy budos vagy.
2018. szept. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!