Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez a Tampax vmi új márka?

Ez a Tampax vmi új márka?

Figyelt kérdés
A csapból is az folyik mostanában, nem értem. Van valami különlegessége?
2018. szept. 9. 10:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A reklám szerint, ha jól emlékszem már nagyon régóta gyártják. Csak gondolom mivel nem reklámozták, ezért nem volt felkapott, nem volt ismerős.

Amúgy amit írnak róla, az nem tűnik rossznak. Megbízhatóság, nedvszívóképesség, kialakítás, kényelem szempontjából.

2018. szept. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az USA-ban már gyártják egy ideje, mintha a harmincas évekre emlékeznék. Nálunk eddig nem reklámozták, de pár éve már látom a boltokban. Nem tudom, van-e valami extra benne, az applikátor miatt nem lehet rossz, higiénikusabb lehet felrakni. Mondjuk egy két esettől eltekintve, inkább kezet mosok, mint plusz szemetet termeljek. Még nem próbáltam, állítólag teljesen másképp nyílik szét, mint mondjuk az ob.
2018. szept. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
73%

Én angliában élek, itt nagyon felkapott, én egyszer vettem, 1 darabot használtam belőle, a többi kuka.

Nem ér egy forintot sem, és az O.B. nyomába nem léphet, a formája undorító, szétlapul szinte az emberbe, semmi nedvtartó képessége nincs...iszonyat, én nem adok érte pénzt mégegyszer.

2018. szept. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sajnos hálistennek nem tudok róla!
2018. szept. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!