Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ismetlodo furcsa folyas!?

Ismetlodo furcsa folyas!?

Figyelt kérdés
Nem reg, kb 1 honapja voltam nogyogyasznal emiatt a halvanyzold, nyulos folyas miatt, kaptam ra Klion gyogyszereket,le lett tudva. Es most ujra jelentkezett. A wc papiron latni egyedul. Elegge ideges vagyok, f***nak van kedve visszamenni orvoshoz.. ha ez szamit, fogamzasgatlot szedek, 4 honapja, es valoszinu, hogy jelenleg fel is lehetek fazva, mert sokat jarok el wc-re. Tudom, nyilvan megint valami fertozes, de mas tunetem nincs. Esetleg mas lehetoseg van? Vettem nem reg direkt ilyen esetekre canestflort. Segithet?

2018. szept. 9. 14:31
 1/5 A kérdező kommentje:
Szeretnem hozzatenni, hogy amikor kissebb voltam, akkor is volt ilyen zold szinu folyasom, akkor nem torodtem vele, azt hallottam normalis. Ugy volt, hogy neha volt, neha nem. Aztann elmult jo par evre es most ujra itt van
2018. szept. 9. 14:47
 2/5 anonim ***** válasza:
Pedig a zöld színű folyás rohadtul nem normális. A helyedben mindenképpen elmennék a nőgyógyászhoz. Szedek foggátlót (évek óta) én is, de egyszer sem volt velem még csak hasonló sem.
2018. szept. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Igen, tudom. Kenytelen leszek orvoshoz menni😅 csak ideges lettem, hogy megint elojott.. nem hinnem, hogy a paromtol kaptam vissza. Tudtommal nem csal meg:D

A bizalmam meg van fele

2018. szept. 10. 16:14
 4/5 anonim ***** válasza:
Az rendben van, hogy megvan felé a bizalmad. De a párodat is kezelni kellene,mert jön a ping-pong effektus. Oda vissza adogatja neked a bacikat.
2018. szept. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Persze, alap. Az orvos sem hulye,mindkettonknek szokott felirni gyogyszert:))
2018. szept. 10. 18:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!