Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem múló hüvelygomba, mit tegyek?

Nem múló hüvelygomba, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már hosszú ideje, minden hónapban tapasztalom. Nem rég voltam nőgyógyásznál is, aki a "FLUCONAZOLE - Q PHARMA" nevezetű szájon át alkalmazható kapszulát írta fel, amit a párommal együtt kellett szednünk (2-2db), valamint a MICOVAG hüvelykúpot. A tüneteim csak minimálisan enyhültek és csak a kezelés idejére. Borzasztó így élni a mindennapokat, kérlek írjátok le tapasztalataitokat, véleményeiteket, tanácsaitokat, hogy nektek mi vált be!

2018. szept. 12. 07:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
73%

Fáradj el egy bőrgyógyászhoz.

Mert amit te írtál gyógyszert Fluconazole-t az t minimum 1 hónapig, heti 1x kell szedni, de inkább tovább.



Szóval a nőgyógyászod nem alapos és figyelmes.

2018. szept. 12. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%
Én Canesten hüvelykúpot használtam, + a párommal együtt Canesten kenőcsöt is egy hétig naponta kétszer. Mindegyik kapható vény nélkül és nálunk bevált.
2018. szept. 12. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Fő kérdés: Mi alapján mondható, hogy gomba? Tenyésztés volt..? Mert az fontos lenne. Az orálisan alkalmazott triazolok amúgy elég ütősek, furcsa hogy az sem segített!


Műszálas bugyit hordasz? Meg esetleg tangát?

2018. szept. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Az orvos megnézett, és ő állapította meg, hogy candida. Mióta ez van nem hordok tangát.
2018. szept. 12. 14:06
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Ne egyél cukrot,szénhidrátot kb csinálj candida diétát, élesztős dolgokat is kerüld, mert ezek mind táplálják a gombát...

Nekem csak ez segített, 4 éve semmi bajom előtte viszont mindig azzal jöttem ki a dokitól,hogy gombás fertőzés

2018. szept. 13. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
100%

Nagyon együttérzek.Én már a gyógyszertárba se merek elmenni esküszöm, tuti kinéznek mert állandóan hüvelykúpokért mentem.Leírok pár dolgot amiket idaig kipróbáltam.(10 éve kűzdöm hüvelygombával)


Gynoxin 200mg (3x) - halottnak a csók

Gynoxin 600 mg (1x) - szintén

Canesten 3 db-os- 4 napig jól voltam

Canesten 1 db-os - 3 napig jól voltam

Flukonazol gyogyi - kb egy hétig okés voltam

Klion gyógyszer- nem használt

Klion hüvelykúp - nem használt

mindenféle élőflórás, tejsavas, probiotikus kúpok- nem használt

Betadine hüvelykúp - (csak akkor használ,ha kétnaponta felrakok egyet)

ezüst kolloid- nem használt

teafaolaj- nem használt

rózsavíz- nem használt

Pevaryl - nem használt

házilag gyártott hüvelykúp- nem használt

fokhagyma- nem használt

Akkor,kérdem én, mit csináljon az ember lánya?Hetente 2x sportolok, cukormentes étrenden vagyok, futok heti 4x, latexmentes óvszert használunk, monogám kapcsolatban.Én is kíváncsi vagyok a tapasztalaitokra mert rohadt nehéz így az élet, óriási diszkomfort...

2018. szept. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
41%

6 Teljesen egyszerű a válasz: A partnered nincs kikezelve. És állandóan visszafertőz téged.


Ha a partnert nem kezelik ki, te az összes létező kúpot és gyógyszert beszedheted, akkor is újra és újra ismétlődik.

2018. szept. 14. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
utolsó köszi a választ, de az az igazság,hogy férjemnek is szednie kellett a Fluconazole-t...és Canesten krémmel is keni magát mindennap.Ő nem érez viszketést, semmi ilyesmi gondot,ez nála elővigyázatosság.16 éve csak vele vagyok szexuálisan és a 9 éves fiúnk születése után latexmentest gumit használunk mert nem akartam hormont szedni.
2018. szept. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
8 A férfiaknak nincs tünete, és mégis, ha vesznek tőlük mintát pozitív az eredmény..
2018. szept. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
9+ A klion tabletta 2 hétig az válik be szinte minden esetben.
2018. szept. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!