Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ebben az esetben próbáljak...

Ebben az esetben próbáljak meg korábbi időpontot kérni az orvoshoz?

Figyelt kérdés

Történt, hogy szeméremtáji viszketéssel orvoshoz mentem, aki gombára gyanakodva felírt egy kúpot és egy krémet, ami bacikra és gombákra is jó elvileg. Közben csinált rákszűrést is, és mivel pont tíz nappal voltam menstruáció előtt, ezért mondta, hogy gyorsan csináljam végig a kúrát, illetve adott egy hónappal későbbre időpontot, hogy méhszájsebet fagyasszon, ha jó lesz a citológia eredménye.

Most ott tartok, hogy a elhasználtam a kúpokat, megjött három napja a menstruációm, de a széremajkaknál nagyon viszket (eddig ott nem viszketett). Szóval hiába volt jó a kúra alatt, most visszatért a viszketés. Nyilván így a ph helyreállító kezeléshez neki sem tudtam kezdeni.

A kérdés az, hogy próbáljak meg jövő hétre időpontot kérni, vagy inkább csináljam végig a helyreállító kezelést, és a kapott időpontban (tehát jövőhét utáni héten hétfőn) menjek vissza, mert akkor már legalább a rákszűrés eredménye is meglesz?



2018. szept. 10. 10:38
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem csináld végig a helyreállító kezelést.
2018. szept. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!