Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ma kellett volna megjönnie a...

Ma kellett volna megjönnie a mensimnek. Mikor érdemes tesztet csinálni? Milyen jelei lehetnek, ha mégis terhes lennék?

Figyelt kérdés
2 hete voltunk együtt a barátommal. Gumival védekeztünk, nem volt semmi baj, mégis félek. Nem szokott késni, ma mégsem jött meg és nem is érzem semmi jelét, se mensinek, se a terhességi tüneteknek, bár az még lehet hogy korai is lenne. Félek:(
2009. nov. 30. 19:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nem szakadt ki a gumi akkor nem vagy terhes.Ezzel a parázással vigyázni kell,mert én ahányszor paráztam mindig megszopatott és késett 1-2 hetet az amugy pontos menstruációm.ha egy hét mulva sem jön meg csinálhatsz tesztet a saját megnyugtatásodra,de az ovszer ha nem szakadt ki,nem csuszott le,nem csak az aktus végén került fel akkor 100%ban védelmet nyujt,nem tudnak az ondó belédkerülni!!
2009. nov. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az elején egy picit odatette gumi nélkül, de nem volt bennem. Inkább csak para...
2009. nov. 30. 19:16
 3/5 anonim ***** válasza:
Gondolom fiatal vagy... ebben az esetben pedig ha rendesen védekeztetek, akkor fölösleges parázni. Egy-két napot csúszhat, lehet hogy csak éppen mondjuk betegség ellen küzd a szervezeted, és ez kicsit bezavart a hormonjaidnál... vagy egyszerűen csak túlaggódod, azért késik.
2009. nov. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
26 vagyok, de azóta szakítottunk:(
2009. nov. 30. 20:31
 5/5 A kérdező kommentje:
ma megjött:)))
2009. dec. 1. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!