Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Pont egy hete voltam nőgyógyás...

Pont egy hete voltam nőgyógyász áll mert másfél éve nem sikerült teherbe esni. A menstruációm rendszertelen. Most az van hogy 6 napja kellett volna megjönni de már harmadik napja épp hogy egy kis vérzésem van. Mi lehet?

Figyelt kérdés
Az orvos akkor nem látott babát. Egy pár másodperces enyhe görcsöm volt pár napja. Azóta van a pici vérezgetés. Ezt lehet nevezni menstruációnak vagy nem sokára megjön? A babával nem élem bele magam mert utána mindig csalódok.

2018. aug. 28. 17:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha 6 nappal ezelőtt kellett volna megjönnie, te meg előtte nap voltál orvosnál, akkor az orvos még nem is láthatott semmit. Tehát ha össze is jött volna a terhesség, ő még nem láthatta.

És a kevés vérzés is lehet menstruáció.

Csinálj tesztet, azt a vérzés nem befolyásolja, ha negatív, akkor nem vagy terhes. Ennyi késésnél már kimutatná.

2018. aug. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azért másfél évet nem várnék, hogy hátha sikerül, vagy nem. 1 év sikertelen próbálkozást követően ki kellene vizsgáltatnotok magatokat mindketten.
2018. aug. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Sajnos 2 év próbálkozás után foglalkoznak igazán az emberrel. Addig nem nagyon. Maga az orvos is megmondta.
2018. aug. 28. 17:52
 4/5 anonim ***** válasza:
Én ilyen esetben biztos hazudnék, hogy két éve próbálkozunk. Sajnos sokszor az ellátásért fullenteni kell.
2018. aug. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Próbálkozz meg az E- vitaminnal, nekem segített, ártani pedig nem árthat.
2018. aug. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!