Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Sok fvs szám a hüvely kenetben...

Sok fvs szám a hüvely kenetben mit jelent?

Figyelt kérdés

Délelőtt voltam a nőgyógyászomnál, ahova a leleteimért mentem. Elég sokan voltak, így a titkárnő konkrétan a kezembe nyomta az eredményt, és közölte, hogy kóros elváltozás nincs, de CNS kúp javasolt. Kérdeztem miért, erre közölte, hogy sok a fehérjevérsejt szám. Mondtam, hogy már korábban is írtak fel ilyet, kb egy hónapja, és akkoris azt mondták sok az fvs. Erre meg csak azt válaszolta, hogy akkor már nem idegen tőlem a kúp.

Ám miután eljöttem és hazajöttem akkor néztem meg jobban a papírt, és valami kiegészítő vizsgálat is van rajta, de nem értem mi. Pedig közben az is rajta van, hogy baktérium és gomba nem tenyészett


Nem csak sima kenetet vettek, de tenyésztettek is.


"Go", "Soor", "Tricho" negatív. A tisztasági fok pedig: II.


Egy hónapja fogamzásgátló felíratása miatt mentem el, most viszont azért voltam, mert jelentkeztek a fogamzásgátlónak mellékhatásai, így inkább kivizsgáltattam magam még egyszer.


Viszont nem értem, hogy miért ugyanazt a kúpot írták fel, ha elvileg múltkor sem használt. És ezt a kiegészítő vizsgálatot se értem, ha egyszerűen elvileg semmi bajom nincs, csak az fvs sok.


Már bánom, hogy nem maradtam és nem kérdezgettem utána jobban, de mivel mondta, hogy konkrétan bajom nincs, így nem is foglalkoztam a dologgal, csak most kezdett el jobban foglalkoztatni.


2018. szept. 14. 19:03
 1/1 anonim ***** válasza:
Csináld meg újból a kúrát, és utána menj el ellenőrzésre az orvosodhoz.
2018. szept. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!