Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Közti verzes furcsa szaggal...

Közti verzes furcsa szaggal mit jelezhet?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A napokban mindenkepp elmegyek orvoshoz, szoval nem itt probalom "kuralni" magam, de azert kivancsi vagyok, volt-e mar massal is ilyen, erdekelnenek a tapasztalatok. Ugyanazt a fajta fogamzasgatlot szedem evek ota, de mult honapban es a mostaniban kozti verzesem volt, kb. az utolso menzim utan egy-masfel hettel. Nem sima barnazas, rendes piros ver folyik ki (igaz, nem sok), de csak reggel, kozvetlen felkeles utan. Utana egesz nap semmi, es ezt kb 2-3 napig. Es olyan furcsa szaga is van, nem tudnam pontosan behatarolni, mire emlekeztet. Mas tunetem nincs. Volt mar valakinek hasonloval dolga? Koszi elore is a valaszokat.
2018. szept. 15. 22:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem amikor elkezdtem szedni, az elsö pár hónapban volt hasonló, illteve 2 év után egyszer. Én végig olvastam a betegtájékoztatót és ott írtak arról, hogy a két "menstruáció" között is felléphet pici vérzés, de szerintem is menj el a biztonság kedvéért orvoshoz.
2018. szept. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Fogamzásgátló szedése alatt nincs menstruáció, az megvonásos vérzés. Ha többször is köztes vérzésed van, az azt jelenti, hogy ez a tabletta már nem megfelelő a szervezetednek. Valószínűleg a doki másikat fog felírni.
2018. szept. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!