Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelezhet ez a furcsa álom?

Mit jelezhet ez a furcsa álom?

Figyelt kérdés

Először azt vettem észra, hogy a hónom alól lóg rólam egy nagy bőrös húsdarab, olyan volt mint egy daganat.

Letéptem, és nem is vérzett a seb, csak olyan volt mint egy régi heg. A húsdarab meg olyan volt mint egy nagy szilvamag alakú bőrrel borított "gyümölcs" izom.


Na azt kell tudni rólam, hogy egy ideje nagyon sokat sportolok és fehérjedús ételeket eszem, hogy erősebb testem legyen és egészségesebb legyek. Úgy érzem ez az álom vagy valami figyelmeztetés, vagy pont a sikerem előrejelzése, ugyanis ma érkezett meg egy vödörnyi bio-proteinpor. (tehát nem ilyen mesterséges)


A másik, hogy bizonyos emberek támadtak rám és ártani akartak, és pont egy hentesnél voltam, akinek penge éles kései, bárdjai voltak, és a támadókhoz elég volt hozzáérni szinte a bárddal és már mint a forró kés a vajban úgy szeltem szét az ellenséget. Könnyedén elpusztítottam. Elhárítottam a veszélyt.


Mit jelenthetett ez az álom?


Valóban jót?


2017. jan. 12. 14:30
 1/3 A kérdező kommentje:
a "gyümölcs" vagy daganat olyan volt mint egy kb 20x10 centis szilvamag alakú "bicepsz" egészséges bőrrel borítva és mint egy gyümölcs a száránál, úgy jött le a hegnél fogva a karomról úgy, hogy a karom egyébként a hegen kívül sértetlen marad.
2017. jan. 12. 14:35
 2/3 A kérdező kommentje:
csont nem volt benne.
2017. jan. 12. 14:35
 3/3 anonim válasza:
Mivan?
2017. jan. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!