Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Bélbaktériumra a hüvelyben jó...

Bélbaktériumra a hüvelyben jó a betadine?

Figyelt kérdés

Hüvelyváladék tenyésztés eredménye alapján bélbaktériumom van (2 féle). Hiába figyelek maximálisan a higiéniára, sajnos mégis így jártam, és jó ideje nem tudok megszabadulni tőle. A nőgyógyász betadinet írt fel, azon az elven, hogy az mindent kiír. Ugyan a jót is, de a rosszat is.

Van valakinek ezzel tapasztalata? Tényleg segíthet a Betadine?


2018. szept. 15. 23:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mindent kiírt, az tutkó. A hüvelyflórádat is. Mindent.


Én másik orvoshoz mennék, és minden szer mellé használnék Gynophilust, ami visszaépíti a hüvelyflórát.


Semmiképpen nem kennék betadint a hüvelyembe!

2018. szept. 15. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%
szia, lactofeelt tudom ajanlani. nekem is volt ilyen. én attól jöttem helyre. üdv
2018. szept. 16. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
86%
ja, es nekem is sokaig volt, írta fel a doki az antibiotikumot, de nem hasznaltak, utana találtam rá erre, érdekes módon elmulasztotta..nagy rafkósak a nőgyógyászok is.(Előző)
2018. szept. 16. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig betadine kúpot használok, a többezer forintos csodaszerek soha nem váltak be nekem.

Már az első kúptól olyan mintha meggyógyultam volna, felfázásra is szoktam használni.

Viszont utána tényleg érdemes egy hüvelyflóra helyreállító kezelés.

2018. szept. 16. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, utána azt mondta, vitagyn c-t kell használnom. Lactofeelt már használtam, sajnos nem mulasztotta el :(
2018. szept. 16. 12:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!