Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelyben Straphylococcus...

Hüvelyben Straphylococcus aureus miatt gyulladás, Cifloxin-t kaptam rá. Elmúlik tőle?

Figyelt kérdés
Nagyon sok rossz dolgot olvastam erről a baktériumról, és most egy kis náthát is benyeltem és nagyon megijedtem, hogy esetleg komolyabb bajom lett ettől a baktériumtól. A hüvelyből át tud menni máshová is?
2018. júl. 26. 13:09
 1/3 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ha azt kaptad rá, akkor elmúlik tőle. Igen terjedhet, szóval használd.
2018. júl. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Lehet tőle bajom? Csak mert több, mint egy hónapja szenvedek vele, és annyi rosszat olvastam róla, hogy félek nehogy valami komoly lesz belőle. Érdekes vérvételt csináltatni? Tud terjedni vérbe?
2018. júl. 26. 15:04
 3/3 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ezt nem tudom, de gondolom az orvosnál mikor voltál, ők tudják mi kell és mi a teendő. Kaptad rá ezt, használd, ha meg nem javul, akkor menj vissza.
2018. júl. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!