Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Viszkető, égető érzés és...

Viszkető, égető érzés és dudor a hüvelyben mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Holnap megyek a nődokihoz. De addigis szeretném tudni,hátha volt valakinek hasonló tapasztalata. 7 hónapja szültem császárral,gyógyszert szedek. Együtt voltunk a férjemmel pár napja és medencéztünk is itthon utána. Klórral tisztítottuk a medencét. Az a helyzet,hogy mióta együtt voltunk és medencéztünk,nagyon elkezdtem viszketni alul és vörös is. Plusz olyan barnás folyásom is van,mintha meg akarna jönni,de még nem kéne. Elnézést, hogy ennyire nyers vagyok, de a hüvelyemben láttam valami kisebb dudor szerűséget. Tisztító hatású kúpot használtam, de a használata után kb csillagokat látok,mert fáj. Most is olyan érzés,mintha égne, és viszket is, de nem nyúlok hozzá,mert fáj. Hozzá teszem, hogy soha nem volt gombás fertőzésem(azok közé tartozok aki ilyen szerencsés ilyen téren). Viszont most erre is gyanakszom,hogy lehet valamit elkaptam. De ez elég szokatlan így, szerintem ez egyáltalán nem normális. Kicsit fáj a hegemnél is, plusz olyan érzés,mint amikor jelez,hogy meg fog jönni. Tippek, hogy mi lehet??Köszi a válaszokat.

2018. aug. 13. 19:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Voltál nőgyógyásznál?
2018. aug. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi,hogy érdeklődsz,nem tudtam menni,mert férjem későn ért haza. A gyerekeket meg nem merem magammal vinni,mert most valami vírus van. :( De ha péntekig nem tudom megoldani,akkor legkésőbb pénteken elmegyek az orvoshoz.
2018. aug. 14. 20:51
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenfelekepp menj el.

Irj, hogy mit mondott a doki. Kivancsi vagyok.

2018. aug. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kiderült,hogy ciszta. Kijött magától,de ha nem jött volna ki,akkor műtét. Köszönöm,hogy érdeklődsz:) Most már minden ok.
2018. aug. 27. 13:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!