Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kedves hölgytársaim, mi a...

Kedves hölgytársaim, mi a véleményetek az intimtölcsérről?

Figyelt kérdés

Szeretnék átváltani rá, de félek rendelni így látatlanban. Mennyire tartós? Mennyit bír ki? Nem kényelmetlen? A méret mennyire valós?

Valamint aki használja, eltudná mondani mivel jobb a tamponnál? Azon kívül amik le vannak írva róla információként.


2018. szept. 16. 12:29
 1/4 anonim ***** válasza:
11%

Nem tudnám használni. Gondolj bele, mindig úgy közlekedsz, hogy a hűvelyedben van valami..Ez szörnyű..


Ez kb. olyan mint akik gésa golyókat használnak, és egész nap bennük van.

Szerintem sokkal egészségtelenebb, mint egy normál betét, amit akár óránként is tudsz cserélni.

2018. szept. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Egyébként is tampont használok. A betétet gyűlöltem mindig is, az én szememben haszontalan. Köszönöm a véleményed, de inkább olyanok válaszát várnám akik használták/használják. :)
2018. szept. 16. 12:49
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem megkönnyíti az életem de nagyon. Mivel előtte tampont használtam nem volt szokatlan, amúgy sem érezni ha bent van. Mérettől és vérzéstől is függ hogy meddig bírja, nekem a legerősebb napon 6-8, egyébként 10 órát is kibír. Ajánlom hogy a rossmannba vegyél egy olcsóbbat először, hogy ki tudd próbálni, onnantól már könnyebb lesz találni egy megfelelő kelyhet, ha van támpont. Amúgy a rossmannos MeLuna se rossz, csak TPE anyagból van, nem orvosi szilikonból, így könnyebben elhasználódik. A méretet és típust a méhszáj magasságodhoz is nézd, mert nekem pl az első túl nagy volt, nyomott...:( Tipp: ne átlátszót vegyél mert az szineződik, valami színeset inkább. Amúgy facebookon van egy csoport erről, ott nagyon segítőkészek, segítenek kiválsztani neked a legmegfelelőbb kelyhet a paramétereidhez.
2018. szept. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kb. mindenben jobb a tamponnál, én legalábbis nem tudok mondani semmi olyat, amiben a tampon nyert volna nálam. Először is nem szárít. Nekem a tampon mindig kiszárította a hüvelyemet, mert ugye magába szívja a vér mellett a hüvelyváladékot is. Emiatt érzékenyebb lett a hüvelyem és egy csomószor kaptam fertőzést, amíg tampont használtam. Aztán a tampont mindenféle vegyszerekkel kezelik, az intimtölcsért pedig nem. A tampont használat után eldobod, azaz szemetet termelsz, ezzel károsítod a környezetet, az intimtölcsért pedig használhatod akár 10 évig is. Ja, és tamponból mindig újat kell venni, ami rengeteg pénz, a tölcsért pedig megveszed egyszer és kész.
2019. jún. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!