Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Intimtölcsérről vélemények?

Intimtölcsérről vélemények?

Figyelt kérdés
Sosem használtam, de megyünk nyaralni és lehet hogy megjön azt olvastam abba lehet fürödni,addig is ki szeretném probálni június vége fele lesz a nyaralás

2018. máj. 8. 06:44
 1/4 A kérdező kommentje:
Véletlen raktam a táplálkozás kategóriába.
2018. máj. 8. 06:46
 2/4 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem vegtelenul taszito a gondolata is, brrrr... ha termeszetvedelmi szempontot nezunk, akkor mar inkabb moshato betet, bar strandra nyilvan nem jo. Biztos h nem hasznalnam. Sima tampont hasznalok, azzal is lehet furdeni, csak azonnal cserelni kell.
2018. máj. 8. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem szimpatikus, a legjobb megoldásnak tűnik, de sok hónapja van és képtelen vagyok berakni, pedig rengetegszer próbáltam, hatalmas a tamponhoz képest még hajtogatva is. Szóval nem akárkinek való, úgy látszik, s akinek bejön, annak is tanulnia kell s persze a megfelelő méretet beszereznie. Jó, ha igencsak előre gondolsz rá.
2018. máj. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én meg nem próbáltam. Maga az ötlet szimpatikus, mivel sokkal sokkal környezetbarátabb, és mivel hosszú távon használhato, szerintem pénztárcabarátabbra is jön ki a végeredmény. De pl azt, hogy egy kozveceben, suliban, moziban akárhol cseréljem ki, nagyon nagyon nem tartom higiénikusnak... Ugyanígy vagyok a tampon használattal mondjuk. Csakis teljesen tiszta kézzel vagyok hajlandó felhelyezni, az meg ilyen helyeken nem teljesen megoldható mindig. Ezert a betetre szavazok, csak nagyon különleges esetekben használok tampont, max nyáron. És hallottam már ilyen horror sztorikat az intim tolcserrol, hogy minden véres lesz amikor kiszefi az ember. Persze nyilván bele kell jonni a használatába. Egyszer szeretném majd kipróbálni, csak egyelőre túl nagy összeg az ára, hogy egyszerre kifizessem, aztán ha nem jön be, akkor kidobtam ennyi pénzt az ablakon.
2018. máj. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!