Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Rendszertelen menstruáció?

Rendszertelen menstruáció?

Figyelt kérdés
Amióta megvan a mensturációm azóta rendszertelen. Most már 1 hónapja mensturálok. Régen elmentem én nőgyógyászhoz, fel is írta a hormonokat egy ideg jó volt aztán csak rosszabb lett. Még többet menstruáltam. Régebben is olyan sokat véreztem, hogy a vasam 2-esre lecsökkent. Próbáltam a barátcserjét. A barátcserje jó lehetne csak mivel folyamatosan menstruálok így nem szedhetem. A vénuszcseppel próbálom most elmulasztani de nem egészen válik be. A kérdésem az lenne, hogy mit tegyek? Aki hasonlóan volt/van úgy mint én azoktól megkérdezném, hogy nektek hogy jött helyre, mit csináltatok? 16 éves vagyok. Előre köszönöm a válaszokat.

2018. szept. 16. 14:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Már nem szeded a hormonokat?

Vissza kellene menni az orvoshoz, és folytatni a gyógyszeres kezelést.

2018. szept. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

PCOS legelső jele. Kérd meg édesanyádat, hogy vigyen el kivizsgálni téged endokrinológushoz.

Ha egy ilyen betegnek fogamzásgátlót adnak, akkor van ez a tünete mint nálad, ugyanis egy PCOS-nak tilos fogamzásgátlót adni. DE kevés normál nőgyógyász van aki erre figyel, hanem automatikusan írják fel, mert nem törődnek a beteggel.Ez főleg SZTK-ban van így.

2018. szept. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem szedek fogamzásgátlót. A hormonokat a menstruációmra kaptam de nem váltak be.
2018. szept. 16. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!