Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mire figyeljek, most már...

Mire figyeljek, most már tartok a tampon használattól?

Figyelt kérdés
Bent maradt a tampon, az orvos vette ki. O.B-ét használok, és mindig meghúzom a szálat használat előtt. Lehet, hogy régi volt, de külsőleg nem látszott rajta semmi. Ti hol tartjátok a tampont? A fürdőszobában a párás levegőtől nem mehet tönkre? (a fólia ellenére?) Tartsam száraz helyen? Most már félek a használatától.

2018. szept. 17. 12:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom ilyen, hogy történhet, nekem 20 év alatt nem volt ilyen, használd nyugodtan, ritka eset lehet ez.
2018. szept. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
64%

Elöször is ilyen velem 40 év alatt sem történt, szerintem nem megfelelö minöségüt vettél, vagy éppen kifogtad az évszázad egyetlen selejtjét.

Másodszor miért kellett orvosnak kiszedni? Ha leguggolsz és kicsit rányomsz, akkor magától kicsúszik a fonal nélkül is, de végsö esetben mellette benyúlsz az ujjaddal, akkor is símán ki tudod szedni.

2018. szept. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Fürdőszobában tartom, sosem volt gondom.
2018. szept. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%
Úgy érted, hogy amikor ki akartad húzni, a kezedben maradt a madzag? Már evek óta használok tampont és sosem fordult elő ilyen velem. Fontos, hogy ne hirtelen rántsd meg, mert így lehet, hogy tényleg nem jön ki, lassan kezdd el húzni és úgy nem lesz gond. Nekem a fiókos szekrényben van, semmi baja.
2018. szept. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A WC felett tartom egy kis szekrényben. Sose volt ilyen gond.
2018. szept. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Fürdőszobában tárolom én is, de ilyen még velem sem fordult elő. Pedig használtam már a legkisebbtől a legnagyobb méretig mindet, akkor sem volt baj vele.
2018. szept. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Velem sem volt még ilyen, de egy barátnőmmel igen. Neki is orvoshoz kellett mennie, mert nem tudta kiszedni. Megértem, hogy most ettől tartasz és ez tényleg nem egy jó élmény, de szerintem ez még mindig ritkának számít, úgyhogy nem gondolnám, hogy tartanod kellene tőle. Amúgy én is a fürdőszobában tartom, nem gondolnám, hogy ez probléma lenne.
2018. szept. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
.
2018. szept. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!