Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egy vizsgálat során csak...

Egy vizsgálat során csak ennyit mondott a doki: Csúnya a méhszájam menjek rákszűrésre? Mondom de ez mitől lehet? Annyit válaszolt hogy majd elmondják.

Figyelt kérdés
Szóval amint lehet elmegyek szűrésre, de miket mondhatnak? Még sose voltam rákszűrésen, egy éve szültem, terhesség alatt se csinált a dokim szűrésr, szerintetek csak rák lehet? Vagy mi még? Annyira beparáztatott a nő
2018. szept. 18. 20:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet gyulladás, vagy méhszájseb is. Szűrésre viszont évente menni kell! Addig ne gondolkodj ezen most, majd a szűrésen megvizsgálnak.
2018. szept. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
43%
Sose voltál rákszűrésen? Az első szextől kezdve, de legkésőbb 20 éves kortól évente illik menni. A saját érdekedben. Mindenképpen menj el. Lehet, hogy méhszájsebed van.
2018. szept. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
39%

Hogy lehet hogy sose voltál még rákszűrésen??? Hát hány éves vagy?? Évente menni kellene!

Hogy lehet valaki ilyen felelőtlen!!? Tudod hány fiatal méhnyakrákos betegem hal meg évente..? Nagyon sok!! Ppedig az egész vizsgálat, szűrés nem több 3 percnél!!

2018. szept. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem ezt kérdeztem!!!! Nem leorrolást vártam-/- hanem hogy mit takarhat az hogy csúnya a méhszájam? Csak rákot?
2018. szept. 18. 21:27
 5/8 anonim ***** válasza:
71%

Nem feltétlenül jelent rákot.

Azért lehetett volna veled közlékenyebb az orvosod, hogy mi is a helyzet.

Lehet valami fertőzés, seb, vagy bármi más, de nem feltétlenül rák, szóval nyugi!

Drukkolok, hogy ne legyen olyan komoly bajod! :)


L

2018. szept. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Írtam, hogy talán méhszájsebet jelent. Mondjuk nem vágom, miért lettem lepontozva. A rákszűrés nagyon fontos...
2018. szept. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha látta, akkor hámelváltozás lehet, amit méhszájsebnek hívnak tévesen, hiszen nem seb. Ez sok nőnek van, majd kikezelik, ne aggódj előre.
2018. szept. 19. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Utolsónak igaza van!
2018. szept. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!