Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Cisztám lehet? Uterus:65x46...

Cisztám lehet? Uterus:65x46 szerkezete eltérés nélküli. Endometrium:2,3mm vastag. Jobb oldali ovárium 48x34mm-es benne 33.3mm cystikus képlet, bal oldali ovárium 32x18mm norm. Nagyságú és szerkezetű. A douglas üres.

Figyelt kérdés
2018. szept. 20. 13:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Ciklus első felében mindenkinek van cisztája, ugyanis éppen érik egy tüsző. Ha a ciklus második felében vagy, szerintem akkor sem kell babrálni vele ha nem fáj, mert a 3 cm nem sok, nem is kell kiműttetni. Nekem 7 cm-es cisztám volt, azt sem vették ki, hanem kb fél év alatt felszívódott. Mellesleg azt gondolom ha ciszta lenne, vagy komoly, a doki mondta volna.
2018. szept. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönö a válaszod :) rendszertelen a menstruációm meg elhúzódó és ezert kerestem fel a nögyógyaszt uh elött eü.kaparásrol volt szó h az majd helyre hozza a menstruációt de ahogy megnézte az uhos leletet mondta h 2 hónap mulva menjek vissza
2018. szept. 21. 09:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!