Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Neked amikor a cytológiád nem...

Neked amikor a cytológiád nem volt jó (p3, p4, CIN stb) akkor a kolposzkópián is látszott valami eltérés?

Figyelt kérdés

Kiterjedt ecetsav pozitivitás van a lapomra írva, egyetlen egy piros folton kívül semmi mást nem láttam (a fejem mellett volt a monitoron az egész).

A google-ban láttam durva képeket, ahogy rákerestem erre, az enyém nem nézett ki úgy, de mégis parázom, mert nekem eddig se rossz cytológia leletem, se kolposzkópiás vizsgálatom nem volt, és most eléggé rossz dolgokat olvastam le az orvos arcáról..


2018. júl. 26. 10:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem volt ilyen problémám még sosem, de a helyedbe kersnék egy jó orvost a SOTE I-n.
2018. júl. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jó a nőgyógyászom, meg vagyok vele elégedve. Emiatt pedig nem járnék fel Pestre amúgysem.
2018. júl. 26. 10:12
 3/4 anonim ***** válasza:
Orvos mit mondott?Amúgy szemmel is làtható eltérés is lehet.De a piros folt lehet csak gyulladàs,esetleg ràkmegelőző àllapot.
2018. júl. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem mondott semmit :/
2018. júl. 26. 22:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!