Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nemi beteg lennék, vagy át...

Nemi beteg lennék, vagy át meneti időszak?

Figyelt kérdés

2 napja viszket és piros a nemi szervemnél a bőr. Pisilésnél egy kicsit kellemetlen. Nem fáj nem csíp mint hanem erzekenyebb a a piros felület. Probálom n dörzsölni mikor viszket, de nehez kibírni. Olyan mint a szúnyog csípés. Erzem, hogy egy kicsit viszket. Hozzá ér a nadrág egyből jobban viszket egyszer megdörzsölöm onastól kezdve kinoz a viszketés. Soha semmi nemi betegségem nem volt. Igaz nőgyógyásznál még nem jártam. Nem a csiklónál hanem lejjebb a hüvelynél.

Szexuális életem csak a párommal kettő hete volt mindog gumival védekezünk.

19 éves lány vagyok.



2018. szept. 20. 21:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Elég szomorú, hogy 19 éves létedre nem voltál még nőgyógyásznál, úgy, hogy nemi életet élsz. Amúgy valószínű egyhe hüvelygombád van. Óvszer mellett is simán lehet. Wc-ben is elkaphattad, stb. Irány az orvos. Igazán ideje már!!!
2018. szept. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2018. szept. 21. 05:46
 3/3 anonim ***** válasza:
Az átmeneti szó egybeírandó. Amúgy valószínűleg valamilyen fertőzésed van. Vagy gombás vagy bakteriális. Nőgyógyász megoldja. De írj fel kezelést a barátodnak is. A szex és minden nemi érintkezés tilos, amíg mindketten ki nem vagytok kezelve. Évente rákszűrést nem ártana csináltatni a saját érdekedben.
2018. szept. 21. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!