Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha majd jön az influenzás...

Ha majd jön az influenzás időszak mit tehetek hogy a pár hetes csecsemőmet megvédjem a vírustól? Ha én beteg leszek ő elkaphattya? üdv egy 5 hetes picur anyukája

Figyelt kérdés
2008. szept. 16. 18:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha szoptatod, akkor van védve a legjobban.

Ha te beteg vagy, és szoptatsz, akkor ő csak az ellenyagot kapja meg, nem lesz beteg.

Amúgy nem tudod burokban tartani, ő is ugyanúgy elkapatja, mint bárki más. Nem kell félni tőle, hamar átmegy rajtuk:-)

2008. szept. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ
2008. szept. 16. 22:52
 3/5 anonim ***** válasza:
Így igaz, az anyatejen keresztül a pici megkapja az ellenanyagokat, de azért nem tanácsos beteg embert a közelébe engedni. Ha te megfázol, vagy influenzás leszel, tegyél az arcodra maszkot. Én a patikában szoktam venni.
2008. szept. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A maszk mindenképpen jó ötlet, mert bár nem írod, de mindenkinek egyértelmű a szoptatás. Sajnos vannak akik nem tudnak szoptatni, így a baba nem szívja magába az anyatejjel az ellenanyagot. Ez sajnos nálunk is így volt, de megfelelő körültekintéssel a baba nem lesz beteg.
2008. szept. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nagyon köszike hát igen naon vigyázunk rá!!

Már 2x voltunk hosszu sétán!!

2008. szept. 19. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!