Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hormonális fogamzásgátló...

Hormonális fogamzásgátló szedése eseten jelentkező pecsetelo verzes igaz h beagyazodasra utal? Vagy csak hormonzavar okozza?

Figyelt kérdés
Voltam orvosnál nincs gond a mehemmel nem mindig vettem be pontosan időpontra a tablettát de mindig 12 oran belul a pecsetelo vérzés 10dik napjanal tartok
2018. szept. 21. 08:00
 1/2 A kérdező kommentje:
Persze ez ido alatt eggyutt voltam a parommal
2018. szept. 21. 08:02
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem igaz... Köztes vérzés bármikor jelentkezhet fogamzásgátló szedése során. Az első 3 hónapban ráadásul teljesen normális. Ha utána is többször előfordul, akkor érdemes másik fogamzásgátló tablettára váltani orvos ajánlására. Peteérésed sincs fogamzásgátló szedése alatt, nem is tudna mi beágyazódni. Ráadásul nem is törvényszerű, hogy beágyazódás során vérzik a nő (fogamzásgátló szedése nélkül sem).
2018. szept. 21. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!