Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha szűz vagyok akkor érdemes...

Ha szűz vagyok akkor érdemes extra méretű tamponnal próbálkoznom,? A normál csak 2-3 órát bír ki.

Figyelt kérdés
2008. nov. 4. 13:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem szűzen is sikerült feltennem a nagy méretűt (Super), mert sajna nem volt elég a kisebb. Te is megpróbálhatod, de ha fáj, akkor szerintem ne kínlódj vele, hanem próbáld meg, hogy tampont és vékony betétet használsz egyszerre.
2008. nov. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
53%
Nem érdemes a Supert belédszuszakolni, azt inkább, annak ajánlják, aki már szűlt, de ha nekem kényelmes...
2008. nov. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
55%
*neked
2008. nov. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
92%

Én sem szültem még, mégis a legnagyobbat használom, mert az első két napon szinte óránként kellene a normált cserélni.

A tampon méretét nem az határozza meg, hogy szűz vagy-e, hanem a vérzés erőssége. Használd nyugodtan a nagyobbat.

2008. nov. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Használhatod,ha nem kényelmetlen,de 4óránként max.azt is cserélni kell.
2008. nov. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha sikerül feltenni akkor használhatod! Hugom is szűz és vett superplust, de nem ment fel neki, így nekem adta, én már nem vagyok szűz, de nekem is nehézkesen megy fel.
2008. nov. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!