Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Nők egészsége

A kérdés

Ha szűz vagyok akkor érdemes extra méretű tamponnal próbálkoznom,? A normál csak 2-3 órát bír ki.

2008. nov. 4. 13:37  Privát üzenet  

A válaszok
Nekem szűzen is sikerült feltennem a nagy méretűt (Super), mert sajna nem volt elég a kisebb. Te is megpróbálhatod, de ha fáj, akkor szerintem ne kínlódj vele, hanem próbáld meg, hogy tampont és vékony betétet használsz egyszerre.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 90%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont 2008. nov. 4. 13:42 Privát üzenet
Nem érdemes a Supert belédszuszakolni, azt inkább, annak ajánlják, aki már szűlt, de ha nekem kényelmes...

A válasz 61%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont 2008. nov. 4. 13:52 Privát üzenet
*neked

A válasz 66%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont 2008. nov. 4. 13:52 Privát üzenet

Én sem szültem még, mégis a legnagyobbat használom, mert az első két napon szinte óránként kellene a normált cserélni.

A tampon méretét nem az határozza meg, hogy szűz vagy-e, hanem a vérzés erőssége. Használd nyugodtan a nagyobbat.

A válasz 94%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont 2008. nov. 4. 14:06 Privát üzenet
Használhatod,ha nem kényelmetlen,de 4óránként max.azt is cserélni kell.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont 2008. nov. 4. 20:09 Privát üzenet
Ha sikerül feltenni akkor használhatod! Hugom is szűz és vett superplust, de nem ment fel neki, így nekem adta, én már nem vagyok szűz, de nekem is nehézkesen megy fel.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/6Időpont 2008. nov. 5. 21:27 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Barátnőmmel gyakran pettingezünk, de ő sosem tudja elérni az orgazmust. Nem szűz és még sosem volt orgazmusa?
Szűz lányokat hogy vizsgálja meg a nőgyógyász?
Aki vénlány, és még szűz, hogy vizsgálja meg a nőgyógyász?
Használhatok extra tampont ha szűz vagyok?
A stressztől késhet? 15 éves vagyok és elég sok gond van az új suliban és rengeteget idegeskedek. Már több mint 3 hete késik .3 éve van meg, és szűz vagyok
A stressztől késhet a havim? Mert most kezdődött el a középsuli ( 9. -es vagyok) és 13. -án kellett volna megjönnie, de azóta se jött meg. Nem vagyok terhes, még szűz vagyok

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Nők egészsége rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!