Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ti a minden nap másik melltart...

Ti a minden nap másik melltartót vesztek fel? (mint pl. ugye a bugyit is 1 napig hordjuk)

Figyelt kérdés
2012. jún. 6. 12:37
 1/10 anonim ***** válasza:
Én a melltartót mivel olyan toppszerűség ezért hetente mosatom.
2012. jún. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Attól függ hova megyek, ha csak simán dolgozni, akkor 2 naponta cserélem. Ha bicajjal megyek valahova, akkor leváltam másnap.
2012. jún. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
2-3 naponta váltogatom. Ha csak nem izzad le valaki nagyon, akkor a melltartó nem érintkezik sok testnedvvel, szemben a bugyival.
2012. jún. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem, többször veszem fel egy alkalomnál, de mindig ahhoz igazítom, hogy milyen felső van rajtam, így nem tudnám megmondani hányszor.
2012. jún. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem. Én is a felsőmhöz igazítom, meg ha az találna a felsőmhöz, de éppen mocskos, akkor sem veszem fel.
2012. jún. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
igen 20/L
2012. jún. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én is 2-3 alkalommal veszem fel és csak utána dobom a szennyesbe. Ha nyáron nagyon meleg van és kicsit beleizzadok, akkor kimosom. De az év többi napján, nem veszek mindennap újat. Szerintem felesleges. :)
2012. jún. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én is többször felveszem ugyanazt a melltartót. Nálam főleg attól függ, hogy milyen gyakran cserélem, hogy mennyire izzadok bele, esetleg poros lesz-e, ha a kertben vagyok. Amúgy simán fel lehet venni 2-3 alkalommal is, ha nem lett koszos, túl izzadt vagy büdös.
2012. jún. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Siman folveheted tobbszor is, en valtogatni szoktam mert nem minden polohoz illik minden, de mosas elott 2-3 alkalommal siman hasznalhatsz egyet.
2012. aug. 6. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is felsőhöz veszek melltartót,így van,hogy egy héten 5 féle melltartó van rajtam,de mindegyik csak 1x,így nem lenne értelme hétvégén kimosni. Viszont van,hogy egy melltartó egy hétig rajtam van,olyankor persze kimosom hétvégén. Ha izzadósabb nap van,akkor van,hogy 1 felvétel után ki van mosva,szóval elég változó :)
2013. márc. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!