Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti milyen gyakran és milyen...

Ti milyen gyakran és milyen márkájú melltartót vesztek?

Figyelt kérdés

Elegem lett, hogy tele van a fiókom ezer forintos kínai melltartókkal, amik kb 10 mosás után deformálódnak, összesodródik a hátsó szíjuk-kapcsolójuk, kiugrál a pántjuk, stb...

Ez így egyáltalán nem kifizetődő...

Kidobni nincs még szívem őket, de tulajdonképpen már használhatatlanok, kérgesek, újakra lenne szükségem.


Kérdéseim:

-milyen márkájút vegyek, ami bírja jó állapotban legalább egy évig? (95C a méretem)

-illetve hogyan vigyázzak a melltartóimra? (kéz között kéne mosni, stb?)


Köszönöm!

20/L


2018. márc. 13. 19:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
0%

"95C a méretem"

WoW

2018. márc. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
16%
Várj addig, amíg össze nem gyűlik a pénz hat ilyen szemétre. Vegyél belőle egy jót, és láss csodát, több, mint hatszor annyi ideig elleszel vele, mint ezekkel.
2018. márc. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
79%
Nekem nagyon sok melltartóm van a H&M-ből. Csak ajánlani tudom mert szerintem teljesen jó a minősége. Esetleg még a Tezenisben szoktam. Az is jó.
2018. márc. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
20%
A kérdezőnek kimondottan telt a cicije. Ami nem baj, sőt... Na szóval lehet hogy a melltartói is nagyobb igénybevételnek vannak kitéve.
2018. márc. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Hát na, ez van! Nagy mell, nagy átok! Nem szeretem túlságosan őket, egyéb okból sem.


A többi választ köszönöm! Majd akkor próbálkozom a H&M-ben. Nincs értelme ennyi szemetet termelni félévente... inkább költök rá többet.

2018. márc. 13. 19:59
 6/18 anonim ***** válasza:
79%
Ekkora mellekre mar amugyis valami normalis melltarto kellene, pl triumph. Lehet, hogy draga, de 10 evet is kibir rohogve.
2018. márc. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
77%
Nekem a new yorkerbol vannak a kedvenc melltartoim, kettesevel szoktam venni oket, 3000 ftert. A legregebbi mar ket eve birja, es tenyleg ssemmi baja, pedig az en mellem is C kosaras (de 75os).
2018. márc. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is van szintén több H&M-es és Tezenis-es melltartóm is, elég régóta megvannak és jól bírják. Meg kellene próbálnod a Triumph-ot is szerintem. Igaz az tényleg nem olcsó, de hosszabb távon jobban megéri. Főleg, hogy ha jól mosod, akkor évekig is ki kellene tartania.

Én mindig vagy kézzel öblítem ki a melltartókat langyos vízben, vagy a gépbe dobom be őket kímélő-kézi mosásra.

Egyébként kb fél éve vettem pont én is egy melltartót a kínaiban kíváncsiságból és ez az egyik kedvenc melltartóm jelenleg :D pedig folyamatosan mosom, mert gyakran hordom, de nagyon jól bírja. Rászokni mondjuk nem fogok a kínai melltartókra, mert elég gagyi a legtöbb, de ezzel úgy tűnik szerencsém volt.

2018. márc. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
64%
Womens secretben vásárolok általában learazaskor,így kb 6000FT/DB áron veszem a melltartóimat. Van,amelyik már 3eves, és még mindig gyonyoru..
2018. márc. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Metionin ***** válasza:
100%

Tescoban szoktam F&F-eset venni. Párban szokott lenni, 1500-2000 ft darabja. De nekem csak 70A mellem van, azt ez is megfogja. Simán kitartanak 1 évig.

Anyukámnak viszont E kosaras melle van és nagydarab is, szóval neki muszáj fehérneműboltban drágát venni mert az olcsóbb nem tartja meg, kinyúlik.

2018. márc. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!