Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Érdemes lenne inkontinencia...

Érdemes lenne inkontinencia betét vagy nadrágpelenka?

Figyelt kérdés

Mostanában azt vettem észre,hogy görcsöléskor de néha csak úgy is ellazulok annyira hogy szivárog kis vizelet.

Vagy ha esetleg nincs lehetőség wc-re menni van mikor sajna teljesen átázok.

Azt mondta ismerős hogy a izomzat gyengülhetett el.

Görcsöknél meg hasi vagy mensi előtti görcsre értem.



2018. szept. 23. 22:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Igazából itt az is kérdéses hogy hány éves vagy?


Lehet hogy ha fiatalabb vagy lehet rajta segíteni egy kis tornával, ha idősebb lehet érdemesebb egyből pelus sál kezdeni. Attól is függ hogy mennyi megy be általában, ha csak néha kicsit akkor elég a betét is:)

2018. szept. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
20 leszek most, Általában kevés szokott lenni ami szivárog de mikor 2-3 órát utazunk kocsival volt hogy a kis rezgések is belejátszottak de teljesen bepisiltem s csak azt vettem észre hogy nedvesedik mindenem. mostanság már mindig van alattam eü betét de volt mikor nem volt elég meg kellemetlen is.De főleg inkább kisebbek szoktak lenni mostanság.ha kocsizok vagy sokat kell ülni akkor sajna teljesen. :/
2018. szept. 23. 22:12
 3/16 anonim ***** válasza:
92%
Intim torna biztos segítene, azt pont ilyenre (is) találták ki.
2018. szept. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
76%

Intim torna!

Esetleg neurológia, ha az se segít.

2018. szept. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia


Amig nem javul adig ajánlom hogy használj tena comfort moni szupert. Ez felfogja a vízeletet. Nem is kicsi de nem is olyan nagy könyen cserélni tudud. Én aszt használom ha megjöt a havim.

2018. szept. 25. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Éjszakára használj nadrág pelenkát, míg nappalra bugyi pelenkát.
2018. szept. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem pelusozd magad.
2018. okt. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Nálam is ez van, próbáltam én is betéttel meg inkontinencia betéttel megoldani, de a legjobb megoldás a pelus volt ami eleinte nagyon zavarba ejtő volt hogy mit veszek fel ilyenkor, de aztán megbékéltem vele, senki nem vette észre rajtam és még egész kényelmes és felszabadító is volt, hogy nem kell azon aggódnom hogy kifolyik a pisim.

28/L

2018. okt. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Éjszakára pelenkába alszok az biztonságba rajtam marad a betétnél voltak balesetek éjjel.
2019. jan. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
27%
Urulógus, és kezelés. Ez nagyon nem normális dolog, hogy 16-20 éves emberek összepisálják magukat. Én 37 vagyok, és semmi sem csepeg, vagy folyik. A menstruációs vér kivételével, de az más. Se nevetés kor, se üléskor, semmikor. Nem értem hogy lehet ebbe beletörődni, és pelenkában leélni az életeteket.
2022. márc. 16. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!