Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Te is pelenkát hordasz? Ha...

Te is pelenkát hordasz? Ha igen, miért?

Figyelt kérdés
Én mindig pelenkában vagyok, ha csak tehetem, mert jó érzés. Vannak még ilyen fiúk rajtam kívül is?

2012. dec. 4. 12:05
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
73%
Ez valami perverzió. Ne reklámozd. Három éves kor fölött egészséges ember nem hord pelenkát.
2012. dec. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
82%
olyan jó érzés pelenkába lenni
2012. dec. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

Nem, nem perverzió egyébként. Egyszerűen ez olyan, mint hogy valaki a boxert szereti hordani, valaki meg inkább a fecske alsógatyát, és igen: vannak olyan fiúk, akik nagy koruk ellenére továbbra is pelusban érzik a legjobban megukat. Árt-e valakinek? Nem. Szokatlan? Igen, az emberek 99%-a nem ilyen, de van az az 1%-uk, akinek lelki okokból is szüksége lehet rá. Ha így érzi jól magát valaki, miért ne tehetné meg?


Én több éve pelusban vagyok, mert számomra ez így normális.

2012. dec. 6. 12:43
 4/25 anonim ***** válasza:
39%
És bele is csinálsz? Ez sehogy nem normális. Itt valami pszichés gondok vannak.
2012. dec. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim válasza:
97%
Nem perverzió hanem valami gyermekkori trauma miatt vagy valami hasonló miatt szeretheted a pelenkát. Én is igy vagyok ezzel én is szeretek viselni csak nem tudok hozzájutni. A lényeg hogy nem perverzió!!! XD :D
2012. dec. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

Tényleg Te is így vagy ezzel? Jó látni, hogy nem én vagyok az egyetlen. Beszerzés nem nagy probléma, én megoldottam. Ha szeretnéd, szívesen segítek benne.


Annyira jó érzés mindig pelusban lenni.

2012. dec. 8. 02:49
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Én betegség miatt hordok pelenkát.
2013. jan. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Jomagam szinten hordok pelenkat.igaz en hordok foleje gumibugyit is non-stop.

Betegseg miatt.a gyogyszereim egymast utik,igy folyok ha kell-ha nem mimnt egy rossz viztorony.

Most is vastag pelenka es gumibugyi van rajtam.

Irj privat uzenetet.szivesen levelezek rola.

2013. febr. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
olyan jó pelenkába lenni
2013. márc. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Én is pelenkát hordok egész nap.Normál alsónadrág nagyon régen volt rajtam.

Éjszakára még gumibugyit is veszek fel rá.Számomra is nagyszerü érzés.Lehet, hogy ezért engem valamiféle nemnormális embernek tartanak de ez engem nemigazán érdekel.

2013. nov. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!