Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kerdesem azokhoz a holgyekhez...

Kerdesem azokhoz a holgyekhez szol akik korai valtozo idoszakon mennek keresztul vagy vannak tul. Jeleire lennek kivancsi? Menstruacio elott ket hettel olyan szintu gorcseim vannak mintha tenyleg meg akarna jonni.

Figyelt kérdés
De aztan semmi es a vegen megjon ahogy kell neki. Viszont teljesen elveszi az energian a fajdalom a szedules a hanyinger. Szoval a kerdesem az ezek valoban a menopauza jelei? 30 as eveimben vagyok. Es nem nincs sexualis kapcsolatom. Terhesseg gyanuja kizarva;)

2018. szept. 23. 23:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem gondolom hogy ez menopauza lenne. Valami más hormonális. Vizsgáltasd ki és írnak gyógyszert amitől rendeződik.
2018. szept. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Endometriózis is okozhat ilyet vagy még egy másik tipp, hogy a peteérést érzed meg ennyire. De azért ennek felderítéséhez orvos kéne...
2018. szept. 24. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Igen vervetel vizelet megvolt. Es minden normalis lett!

Olyan mintha pihenes nelkul mindig meg lenne a havim. A hasgorcs. Mellfajas. Mellfeszules stb.

Mar bejelentkezten nogyogyaszhoz da majd csak november 7. En tud fogadni. Addig meg a szenvedes. Honapok ota igy megy. Nagyon faraszto😓😢

2018. okt. 17. 15:40
 4/5 anonim ***** válasza:
De milyen vérvétel volt? Hormonokat néztek vagy csak nagyrutint?
2018. okt. 18. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igen. Sztem egy nagyrutin volt. Elmondtam a korzetinek a tuneteket es elkukdott. Most epp Megjott a havi menzeszem. Rendesen ahogy szokott. Izgatottan varom hogy mehessek vegre a nogyogyaszhoz de meg olyan messze van. Es azonnal hozom is a hirt vajon mi okozhatja.

En mar gyanakszom valamire igy az internetet bujkalva. A petefeszekkel kapcsolatban. De varjuk ki mit mond a nogyogyo. 🙏🏻🙏🏻

2018. okt. 22. 23:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!