Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Túrós hüvelyvàlladèk eltàvolít...

Túrós hüvelyvàlladèk eltàvolítàsa?

Figyelt kérdés
Èvekkel ezelőtt túrós hüvelyvàlladèkozàsom volt, amit eltàvolítottam, hogy míg orvoshoz megyek ne zavarjon annyira. Azonban a vàlladèkozàs, viszketès elmúlt ezutàn, így orvoshoz se menten. Azóta nèha volt hasonlóm, azokat vagy canestennel, vagy orvos àltal felírt dolgokkal kezeltem. Egyèbkènt nincs semmi panaszom, teherbe is tudtam esni. A kèrdès, hogy ezek alapjàn jól gondolom, hogy nem okozhattam maradandò kàrt azzal, hogy anno nem mentem ezzel orvoshoz?

2018. szept. 24. 12:05
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem megbántásból, de megrémiszt, hogy aki a gyakorikerdesek.hu-n tesz fel ilyen kérdést, az mennyire tud majd felelősségteljes szülő lenni és erre tanítani a gyerekét is.

Persze kérdezni nem bűn, sőt jobb ha kérdez az ember, mintha hülyeséget csinál.


A túrós hüvelyváladék mindig gombás fertőzést takar. Néha elég rá a canesten, néha nem és akkor erősebb készítmény kell. Illetve olyan eset is van, amikor teljes étrend változással is kell, hogy járjon a kezelés.

Az hogy anno nem mentél, most már nem befolyásol semmit

2018. szept. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha gyakran van ilyen, akkor egyél kevesebb cukrot és lisztet, mert ezek táplálják a gombát.
2018. szept. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!