Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » SOS felfázás, mit csináljak?

SOS felfázás, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Múlt hónapban enyhe bakteriális fertőzéat állapított meg az orvosom,de mivel olyan enyhe volt nem írt fel rá semmit.azóta nem nagyon javult,de nem is lett rosszabb.Pár napja viszont erős vizelési ingerem van,de csak pár csepp jön.Olyan,mintha a hólyagom soha sem ürülne ki.Tegnap estére már elég erős alhasi fájdalmam is van.Vizelésnél is elég ézékeny.Az orvos csak hétfőre adott időpontot.Valami ötlet/módszer,hogy hétfőig enyhítsek ezen?

#fertőzés #felfázás #vizelés #inger ##nincsidopontbevizelek
2018. szept. 28. 11:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Szedj tőzegáfonya kapszulát, és igyál medveszőlő teát. Ez a kettő nekem mindig elmulasztotta a felfázást.
2018. szept. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Háziorvoshoz is el tudsz menni ezzel, gondolom oda nem kell időpont. Felír antibiotikumot és pár nap alatt rendbe jössz. Én ezzel nem várnék hétfőig, nagyon el tud durvulni a fájdalom. De addig is igyál rengeteg folyadékot, meleg teát, vizet. Az valamennyit enyhít rajta, illetve a tőzegáfonya kapszula is jó, meg az urogin folyadék. Az utóbbit gyogyszertárban tudod megvenni.
2018. szept. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ment a zöld.Ki fogk próbálni mindent.Sajnos külföldön élek, és itt a háziorvoshoz is kell időpont.Max.sürgősségire mehetnék,ahol 5-6 órát kell várni ezért inkább megpróbálom kibírni(mivel van egy pár hónapos babám nem szívesen vinném oda)...
2018. szept. 28. 12:11
 4/4 anonim ***** válasza:
Amiket én javasoltam, azok meg fogják oldani. És legalább nem kell antibiotikumot sem szedned.
2018. szept. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!