Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Most akkor terhes vagyok?

Most akkor terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Nem olyan rég voltam együtt a barátommal, nem védekeztünk ès nem ment el bennem. Rá 7 napra vettem egy tesztet ami negativ volt de szerintem nagyon korán teszteltem. Mostanába ha eszek akkor fáj nèha a hasam ott lent meg a gyomorszájam is fáj és ettöl hányingerem van. Ezeken kivül minden normális a menszeszemet aszem másfèl hèt múlva kell megkapnom. Sose pontos vagy túl kèsōn vagy korán jön. Most akkor mivan velem?? 17/L
2018. szept. 29. 23:26
 1/6 anonim ***** válasza:
61%
Ezt még nem lehet tudni. Egy hét múlva is érdemes lenne terhességi tesztet csinálni.
2018. szept. 29. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%
Összeszedték egy klassz fertőzést. Ha jól értem, pár napja voltatok együtt, teljesen felesleges ilyenkor tesztelni.
2018. szept. 29. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
81%
Kitől kapod meg a menstruációt? Anya hozza neked a boltból egy rudival, mert jó kislány voltál? Ezt a megkapom dolgot felejtsd el, vérciki. Akkor kell megjönnie/jelentkeznie/kezdődnie a menstruációnak. Terhességi tesztet akkor érdemes csinálni, ha már késik a vérzés. Magyarul kb 1,5 hét múlva. A panaszaid meg valami fertőzés miatt lehetnek. A 6. hét előtt nincs terhestünet.
2018. szept. 30. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha korán teszteltél,akkor később meg kell ismételni és akkor már ki fogja mutatni,ha terhes vagy.

Aktus után 2 héttel már csinálhatsz.Egyébként,mivel védekezés nélkül szexelsz,nyilván teherbe eshetsz.

2018. szept. 30. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehetsz terhes, de ennyi idő után még felesleges tesztelni, majd legkorábban 1-2 hét múlva.
2018. szept. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
34%
Ha igaz amit leírtál, hogy vigyáztatok, akkor nem vagy terhes.
2018. okt. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!