Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 1 héttel előbb jött meg a...

1 héttel előbb jött meg a mensesem, azóta barna folyásom van, lehetek terhes?

Figyelt kérdés
A vártnál 1 héttel előbb jött meg, szinte alig volt meg végig, volt, hogy tampon sem kellett, annyira kevés vér távozott. Múlt hét pénteken jött meg kb vasárnapig volt meg, nagyon kicsit. kb keddtől pedig kevés barnás folyásom van midnen nap. Ez lehet a terhesség jele? Vagy mi okozhatja? Hétfőn leesz lehetőségem tesztet venni
2018. szept. 14. 21:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Az ilyen kérdéseket tesztelés előtt nem érdemes kiírni.Előbb tesztelj,aztán ha negatív,akkor van értelme rákérdezni,hogy mi lehet a baj,mert a terhesség gyakorlatilag kizárt.

Amíg te magad sem tudod,hogy terhes vagy-e,tőlünk hiába kérdezed.Lehet,hogy az vagy,lehet,hogy nem.

De ha tippelni kell,akkor én a progeszteron-hiányra gondolok,tehát hormonproblémád lehet.

2018. szept. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ. Alig várom a hétfőt. Igazából elég stresszes most az életem, lehet attól alkult igy... Csak ennyire gyengén még soha nem menstruáltam. Ezt furcsálom.
2018. szept. 14. 22:08
 3/5 anonim ***** válasza:
De ezek szerint nem védekeztek?Hogy felmerült a terhesség gyanúja?
2018. szept. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem hormonprobléma, de attól még terhes is lehetsz, ha nem védekeztetek megfelelően. Tesztelés után menj el orvoshoz, bármi lesz az eredmény. Progeszteron pótlás kell valószínűleg.
2018. szept. 15. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát.. mi úgy védekezünk, hogy elöször nem használunk gumit, aztán már mikor a párom érzi, hogy el fog menni akkor vesz fel. Tudjuk, hogy ebben van kockázat, de egébént szeretnék is babát megnem is szóval.. :D
2018. szept. 15. 12:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!