Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Petefészekgyulladás vagy...

Petefészekgyulladás vagy terhesség?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az a helyzet hogy június végén illetve július elején volt egy majdnem 3 hetes felfázásom. Július 27-én majdnem 10 napos késéssel jött meg a menstruációm. A párommal Augusztus közepén voltunk együtt megszakítással ami tudom felelőtlen de arra gyanakszom hogy nem ez van a probléma hátterében. Augusztus 27-én elmaradt a következő mensesem. Fordult már elő hogy kimaradt egy így gondoltam nem lehet baj. De azóta folyamatosan olyan mintha meg akarna jönni, görcsölök és az elmúlt napokban elkezdett szúrni a petefészkem környéke leginkább bal oldalon de jobbon is előfordul. 2 terhességi tesztet is csináltam az elsőt 3 hetes késés után,

a másodikat néhány napja, mindkettő egyértelműen negatív, semmi halvány második csík. Semmilyen terhességi tünetem nem jelentkezik. Tudom hogy biztos választ a nőgyógyász tudna adni de sajnos október 9-re kaptam időpontot és rettentően idegeskedek mi lehet a gond így remélem van itt valaki aki sejtheti mi a helyzet.

Ha valaki tud valami választ kérlek segítsetek.

Előre is köszönöm.



2018. szept. 30. 00:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem terhesség, de igazad van az orvossal kapcsolatban.
2018. szept. 30. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Terhes biztos,hogy nem vagy.A petefészek -gyulladásnak azért durvább tünetei vannak,azért,szóval szerintem nem az állhat a háttérben.


Gondolom kaptál antibiotikumot a felfázáskor,az zavarhatott be.

Az,hogy néha egyébként is kimarad 1-1 menstruációd,az viszont nem normális,ki kellene vizsgáltatnod.

2018. szept. 30. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nos voltam a dokinál

Azt mondta cisztára gyanakszik de az is lehet hogy valamiféle hormon gond

Voltam vérvételen és 21-re kaptam ultrahang időpontot

De azóta is izgulok hogy vajon biztos nem terhesség e

Azóta sincsen semmifèle tünetem

2018. okt. 11. 23:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!