Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ezek terhesseg...

Szerintetek ezek terhesseg jelei vagy lehet mas is? Tapasztalt csajok vagytok amint olvastam es nekem meg nincs gyerköcöm. Lehetnek mastol is ezek a tünetek pl. petefeszekgyulladas vagy ciszta? Vagy stressz?

Figyelt kérdés
10 napja kesik a menzim hozzateszem voltam mar igy hogy sokat kesett.menzi napjatol kezdve kb5napig erössen szurkaltak a petefeszkeim es a mehemnel..nyilalasok.azota semmi.folyasom sincs volt de nemvolt büdi.emesztesem kicsit lelessult ha eszem nagyon hanyingerem van.melleim is fajdogalnak de most nemerzek erzekenyseget.egesz nap nemkivanok semmit este viszont mindent felfalnek.es nemis erzem hogy meegakarna jönni.ami meg furcsa eggyik pillanatban panik rohamom van hogy rosszulet kerülget aztan meg nagyon boldognak erzem magam
2009. nov. 4. 23:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Tesztet csináltál már? Ha még nem akkor tesztelj egyet.Ha igen és negatív akkor lehet csak késik,sajnos nekem előszokott fordulni (bár nagyon ritkán) 2 hetes késés is.
2009. nov. 5. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nézd, én azt se tudtam, mikor volt ovum.

[link]

Viszont a tüneteim nagyon olyanok voltak, mint az előző terhességemnél (sajna nem maradt meg a bébi). Úgyhogy csináltam pár tesztet, mire be+-osodott.

2009. nov. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi a välaszokat.immar 14napja kesik.tegnep este csinaltam tesztet de nega lett.mi a fene lehet velem
2009. nov. 7. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!