Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek petefészekgyulladá...

Szerintetek petefészekgyulladás, terhesség vagy valami más?

Figyelt kérdés
8-án kellett volna megjönnie a menszimnek..10-én este felé nagyon erőssen fájt a hasa(tompa fájások)akkor 1 napig nagyon keveset véreztem de azóta semmi csak olyan barnázás és rózsaszínű folyás de semmi szaga nincs...szúrkál is a hasam néha és olyan mintha megjönne..más tünetem nincs vagy még nem érzem!!segítenétek??
2010. febr. 13. 10:07
 1/4 anonim ***** válasza:
miért nem csinálsz tesztet?
2010. febr. 13. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
már csináltam,és az negatív lett..de nem jelent semmit mert annyian írják hogy van hogy előbb neg. azután meg poz. tehát nem tudom..
2010. febr. 13. 10:14
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez akármi lehet . Sztem kimutatná már a teszt.Egyébként tervben van a baba?Lehet hogy korán elment a baba.Várj pár napot hátha megjön.Ez lehet felfázástól is egyébként.

Ha ideges vagy menj nyugodtan dokihoz , biztos nem kell rosszra gondolnod.

2010. febr. 13. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
igen. tervezett baba..mindenképp a jövőhéten megyek dokihoz..
2010. febr. 13. 10:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!