Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kimaradt menstruáció, terhessé...

Kimaradt menstruáció, terhesség kizárva. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Augusztus végén kellett volna megjönnie, már az előző(júliusi) is késett. Csináltam tesztet, negatív. Ezért 10 napja elmentem nőgyógyászhoz, aki ránézett hasi ultrahanggal, szervi eltérés nem volt látható, terhességet kizárta, méhnyálkahártya 6 mm volt. Mivel van kapcsolatom, fogamzásgátlót kaptam és elküldött vérvételre is. Azt is mondta, hogy 7-10 nap múlva meg fog jönni. Ez nem történt meg, négy napig volt enyhe barna pecsételés, az is napjában kétszer kb. Azóta semmi. Természetesen vissza fogok menni orvoshoz egy-két hét múlva, ha meglesz a vérvétel eredménye.

Ha valaki járt már hasonló cipőben, írja meg légyszi, hogy nála mi okozta ezt vagy mire számíthatok.

Köszönöm!



2018. szept. 30. 13:04
 1/5 anonim ***** válasza:
74%
Most ez komoly?! Elmentél nőgyógyászhoz, mert sok ideje késik a menstruációd, ő meg erre fogamzásgátlót írt fel?! Jézusom... Ehhez az idiótához ne menj vissza többet. A fogamzásgátlót pedig el ne kezdd szedni rendszertelen ciklusra, mert csak tönkreteszed magadat. Ezer dologtól késhet, nem vagyunk gépek. Menj el endokrinológushoz, nézze meg a hormonjaidat.
2018. szept. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ha legközelebb visszamegyek, szerintem be is utal.
2018. szept. 30. 13:14
 3/5 A kérdező kommentje:
Azt a menstruáció első napján lehet elkezdeni, tehát még nem kezdtem. Tényleg köszönöm a választ, de jó lenne ha valaki olyan is írna, aki volt már hasonló helyzetben.
2018. szept. 30. 13:23
 4/5 anonim ***** válasza:
A fogamzásgátló ezt a problémát nem oldja meg... Onnantól, hogy elkezded szedni, egyáltalán nem lesz sem menstruációd, sem peteérésed, sem természetes ciklusod.
2018. szept. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tudom a fogamzásgátló hatásmechanizmusát.
2018. szept. 30. 14:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!