Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetek gy terhes?

Lehetek gy terhes?

Figyelt kérdés
PCOS szindrómám van, 4 hónapja nincs menstruációm mióta nem szedem a gyógyszert ami meghozná. Párommal nem védekeztünk mivel nem menstruálok és 75%-ban meddő vagyok, és mivel nincs peteérésem úgy gondoltuk nem lehetek terhes. Végeztem tesztet is és nem vagyok terhes. Folytathatjuk védekezés nélkül amg nem menstruálok? Gyereket semmiképp se szeretnénk!!!

2018. szept. 14. 07:18
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Akkor 25%-ban gyerek lesz. Orvossal beszéld meg a védekezést.
2018. szept. 14. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Vedd komolyan magad, ez sztem olyan kaliberű probléma, amire nem itt kéne választ várnod!

Ilyen eü állapot mellett nem is értem, miért nem az orvos az első utad. Gyermeket nem akarsz, de akkor véletlenül se kockáztasd, hogy egy kürettel "több legyél".

Gondolom, szereted a "kihívásokat", a megoldandó feladatokat, de nem hinném, hogy éppen egészségügyi dolgokban kéne teszteken és laikusok válaszán tengődnöd. Kérdésed alapján a felelősségtudat nem erős oldalad. Ha bármi "közbejön", vagy "mellékhatásként" maradandó problémáddá válhat, ami most meg sem fordul a fejedben, akkor majd megmondod a párodnak, hogy "bocsika, hát én nem így gondoltam." ?

Menj orvoshoz, tudd meg, melyik szituban mire számíthattok, mire figyeljetek. Egészséged egy van, márpedig magadért és a párodért felelős vagy: legalább elkerülhető szrkupacba ne lépj !

Jó egészséget és vigyázz magadra/magatokra!

2018. szept. 14. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Az megvan, hogyha megjön az már azt jelenti, hogy _volt_ valamilyen aktivitása a petefészkednek, sőt PCOS mellett nem kizárt a peteérés sem, csak ritkább. Így, igen az elméleti lehetősége biztos h megvan. És elképzelni sem akarom, hogy mit csinálnál ha becsúszna egy gyerek. Illetve a másik h én ezt a kérdést semmiképp se hanyagolódni, mert ha véletlenül odakerülsz h gyereket akarsz, úgy fogsz szenvedni lelkileg mint a kutya.

A PCOS hormon probléma, nem nőgyógyászati. Így egy endokrinológussal mindenképp megérné beszélni,plusz csináltatni egy pajzsmirigy hormonvizsgálatot.

2018. szept. 14. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Szabó Kittinek is azt mondta a doki, hogy ő kb meddő. Innentől nem védekeztek, és a következő menstruációja már nem jött meg... :'D Úgyhogy tessék védekezni, ha nem akarsz gyereket. Az ördög nem alszik.


[link]

2018. szept. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, ez a peteérés dolog nem volt tiszta. Csak gy meg én leszek a szar a párom szemébe, hogy eddig lehetett most már nem...
2018. szept. 14. 11:30
 6/22 A kérdező kommentje:
Orvoshoz járok, megvoltak a vizsgálatok is. Nem tud segteni a betegségen
2018. szept. 14. 11:31
 7/22 A kérdező kommentje:
Szerintem kikellene előbb tisztulnia a cisztáknak, hogy peteérésem lehessen. Én gy tudom, hogy jelenleg nem lehetek terhes
2018. szept. 14. 11:34
 8/22 A kérdező kommentje:
Ne haragudjatok meg, de szerintem nem értetek a betegségemhez. Inkább megkérdezek online egy orvost.
2018. szept. 14. 11:47
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha tényleg így fogná fel a párod, akkor mielőbb szabadulj meg tőle...


"Csak gy meg én leszek a szar a párom szemébe, hogy eddig lehetett most már nem..."

2018. szept. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!

7. és 8. kommented alapján akinek vaklövése sincsen a te problémádról, az te vagy, saját magad!

Eléggé beszédes az a tény is, hogy itt keresel választ 12éves tinilány-stílben ennyire komoly problémára. A szomszéd Juliska nénit a folyosó végén megkérdezted már? Ennyi erővel biztos lehetsz abban, hogy ő is tudja a frankót. Vagy kukk az Álmoskönyvbe, talán ott is írva vagyon egy fejezet a PCOS szindrómás betegek ovulációjáról!

A "szerintem" és az "én úgy tudom" - féle gondolkodásmód kábé annyival ér fel, mintha fognál egy margarétát és elkezdenéd tépegetni a szirmokat : "szeret, nem szeret, szívből, igazán".

Ja! Párodat csókoltatom: megtalálta zsák a foltját!

A felelőtlenség elrettentő mintaképei vagytok!

Üdv nektek. : egy "online-orvos".

2018. szept. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!