Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Dr. Kerepesi Judit szülész,...

Manciii kérdése:

Dr. Kerepesi Judit szülész, nőgyógyászról mi a vèleményetek?

Figyelt kérdés

Budai ès Budaörsi Egészségközpontban dolgozik..

Valakinek tapasztalat?



2018. szept. 30. 15:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Á, itt nőről nem nagyon kapsz infót, szinte mindenki ffi mániás. Idióták!
2018. okt. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Sziasztok!



Én 23 éves létemre voltam már körülbelül 5 nőgyógyásznál (magánba és sztkba egyaránt) és a Doktornővel nagyon meg voltam elégedve. Gondoltam,hogy na megint egy kiégett,nem törődöm orvossal lesz dolgom az sztk-ban. De nagyon nem így volt! Doktornő pozitív kisugárzása teljesen megnyugtató volt és mindent mondott,hogy most mi fog történni és miért.Minden kérdésemre kedves válaszolt és látszott,hogy szereti azt,amit csinál. Legjobb Doktornő,akivel valaha találkoztam és már csak hozzá fogok járni. Ajánlom mindenkinek tiszta szívből.Budaörsi sztk-ban egy fekete rövidebb hajú asszisztens hölggyel rendel és Ő is egy tündér. Legjobb csapat:)

2019. jan. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Szia.

Azóta már én is voltam nála és tényleg nagyon szimpi, a fekete hajú aszisztenssel együtt.

Anyósnak is ajánlottam, ő is pozitív véleménnyel van a doktornőről 🙂

2019. márc. 17. 16:41
 4/4 vayacon válasza:
Nekem sajnos csalódás volt a doktornő. Hónapokon keresztül rosszul voltam, mert felborult a hormonrendszerem és endometriozisom is van mellette. Kaptam méhen belüli hormonális eszközt, de a panaszaim nem múltak. Elmondtam neki a tüneteket: derékfájás, émelygés hónapokon keresztül és hogy a reumatológus szerint valószínű, hogy nőgyógyászati oka van. Kerepesi ezt kétségbe vonta, mondván hogy az uh-n nem látszik, hogy endom van (sosem látszott, de húsz éve szenvedek a visszatérő panaszoktól) Aki egy kicsit is ért a betegséghez, tudhatja, hogy nem mindig lehet kimutatni. Kb úgy éreztem magam, mintha bekepzelnem a betegséget. Nem éreztem, hogy együtt kooperálna a beteggel. Ráadásul leterhelten fogadott a nap végén. Így én új orvost keresek.
2023. febr. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!