Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mátészalkán melyik nőgyógyászt...

Mátészalkán melyik nőgyógyászt ajánlanátok aki vállal szülést is? Dr. Nagy Ákos, Dr Gönczy Judit vagy Dr. Heizer Antal?

Figyelt kérdés

2013. okt. 26. 20:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Dr. Heizer Antal már nem szüleszt, illetve csak magánrendelője van. Én Gönczy doktornőhöz fogok járni, róla azt hallottam, hogy szereti a pénzt, de rendes és nagyon közvetlen. Elsőnek sztkba megyek hozzá, ha rendes lesz akkor a magánrendelésére fogok járni. 5 000 Ft/alkalom
2014. febr. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én Gönczy doktornőnél szűltem! Nagyon aranyos kedves! Igaz én sok pénzt adtam neki de megérte! Nagyon nagyon odafigyelt rám! Dr nagy Ákos nincs dr nagy Nándor van biztos rá gondoltál! Nekem ő volt a másik orvos mert császárok voltam de ő is nagyon rendes volt!
2014. ápr. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!