Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Első kisbabámat várom, hosszú...

Első kisbabámat várom, hosszú sikertelen próbálkozás után. Nyíregyházán szeretnék szülni, és Péli Tóth Judit szülész nőgyógyászt ajánlották, milyen orvos? Angéla

Figyelt kérdés
2008. dec. 24. 15:25
 1/6 anonim ***** válasza:

ha rám hallgatsz nem nála szülsz én csak rosszakat hallottam róla.Én dr.Fábián Antalnál szültem és maximálisan meg voltam vele elégedve.

HA van kérdésed írj:eddy04@freemail.hu

2008. dec. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát jót én sem!:-((
2008. dec. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%

Sajnos jót én sem nagyon hallottam róla. :(

Viszont tudnám neked ajánlani Dr. Felföldi Róbertet. Ha érdekel az elérhetősége,irj privit nyugodtan.

üdv

3 gyerekes anyuka

2008. dec. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az első válaszadónak: az én orvosom is Dr.Fábián Antal.

Mikor szültél nála?

2008. dec. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
utolsónak: én május 20.-án szültem nála. te?
2008. dec. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!!! Péli Tóthot soha!!!!!!!!!!!!! Végig a magán rendelőjébe jártam és mégse dugta be a képét szülésre!!

Csak rosszat tudok róla mondani! Nagyon pénz éhes és amilyen mézes-mázos annyira álnok is!!

Más:én is készülök a 2, babára és dokit keresek ugye az első Péli volt de ő tuti többet nem! Szóval kit tudtok ajánlani???

2009. jan. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!